19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

W Biedronce grasuje kieszonkowiec. Zwracajcie uwagę na tego mężczyznę

OlsztynW Biedronce grasuje kieszonkowiec. Zwracajcie uwagę na tego mężczyznę

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenie okoliczności kradzieży portfela z zawartością gotówki oraz dokumentów. Zdarzenie miało miejsce 4 grudnia 2021 roku w jednym z olsztyńskich sklepów. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności kradzieży portfela z zawartością gotówki oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 4 grudnia 2021 roku w jednym ze sklepów na terenie miasta. Policjanci prowadzący czynności zdecydowali się opublikować fragment zabezpieczone monitoringu. Na załączonym filmie nie widać bezpośrednio wizerunku sprawcy, ale być może na jego podstawie będzie możliwe rozpoznanie osoby podejrzewanej o kradzież.

*nagranie z monitoringu

reklama

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na nagraniu można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Pele
18 marca 2022 12:53

Git człowiek

Detroit
18 marca 2022 13:36

Trzeba było nie zmuszać ludzi do noszenia kagańca to byście typa rozpoznali, a tak pytajcie wróżek!

Polecane