7 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Siostra Joanny Jędrzejczyk skradła show

OlsztynSiostra Joanny Jędrzejczyk skradła show

Joanna Jędrzejczyk podzieliła się w mediach społecznościowych żartobliwym wpisem. Jej siostra bliźniaczka przygotowała zestawienie typu „Instagram kontra rzeczywistość”, które bardzo rozbawiło sportsmenkę. „Rozwaliłaś system i muszę przyznać, że jesteś super kreatywna” – napisała.

reklama

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej popularnych zawodniczek w Polsce. Ma ponad 1,9 mln obserwatorów na Instagramie, na którym zamieściła ponad 5 tysięcy wpisów. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami i filmikami z treningów i projektów, w których uczestniczy. Nie stroni też od pokazywania prywatności i informowania obserwujących, co się u niej aktualnie dzieje.

Wiadomo więc, że od pewnego czasu Joanna przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie ciężko trenuje, ale i odpoczywa. Korzysta z pięknej pogody i w wolnych chwilach korzysta z basenu albo plaży. Ostatnio również zamieściła zdjęcie, na którym wybiera się popływać.

reklama

Co na to jej siostra? Zestawiła fotkę Joanny z torbą plażową w ręku ze swoim zdjęciem, na którym trzyma kosz na ubrania. „Kiedy moja siostra idzie na plażę, ja idę wstawić pranie” – podpisała zdjęcia Katarzyna Ostrowska.

Joanna zareagowała rozbawieniem. „Nie mogę przestać się śmiać. Siostra rozwaliłaś system i muszę przyznać, że jesteś super kreatywna. Dobrze wiesz, że za wami tęsknię i mocno was kocham” – napisała. Dodała, że Katarzyna w każdej chwili może przylecieć na Florydę i zabrać ze sobą zarówno bliskich, jak i pranie.

Katarzyna odpowiedziała, że pranie zostawi w domu.

reklama

Wpis sióstr nie pozostał bez odzewu. Żona Krzysztofa Piątka, Paulina Piątek, zamieściła kilka emotikon, w tym buźkę płaczącą ze śmiechu. „Poprawiłyście mi humor”, „Mistrzostwo”, „Ha, ha, ha, bo grunt to poczucie humoru” – komentowali internauci.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia