fbpx
14 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Podziel się wspomnieniem ze szpitala dziecięcego i wygraj nagrodę

OlsztynPodziel się wspomnieniem ze szpitala dziecięcego i wygraj nagrodę

Olsztyńska placówka, która w ubiegłym roku obchodziła 60-lecie istnienia, zachęca do udziału w konkursie “Moje wspomnienie ze Szpitala Dziecięcego w Olsztynie”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne upominki.

reklama

Tylko w ciągu ostatnich 10 lat Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie hospitalizował ponad 100 tys. pacjentów. Dodatkowo ponad 1,2 mln osób było leczonych ambulatoryjnie. – Czy wśród nich było Twoje dziecko? A może to Ty wyzdrowiałeś dzięki pomocy naszych specjalistów? Zapraszamy wszystkich naszych byłych pacjentów do spisania swoich wspomnień z pobytu w naszym szpitalu. Będziemy wdzięczni, jeśli podzielicie się z nimi tym, jak nas zapamiętaliście, co Wam utkwiło w pamięci. Oczywiście czekamy także na zdjęcia – zachęca kierownictwo placówki.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni upominkami, a na zwycięzców czekają wartościowe nagrody ­niespodzianki.

reklama

Wspomnienia należy przysyłać w formie elektronicznej (a.deoniziak@wssd.olsztyn.pl) lub w formie papierowej (Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie, 10-­561 Olsztyn, ul. Żołnierska 18 a z dopiskiem „Konkurs na wspomnienie ze szpitala”).

Należy pamiętać o dopisaniu swojego imienia, nazwiska i adresu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. Prace można wysyłać do 30 września 2015 r.

reklama

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Barbara Tomaszewska-Szkliniarz
11 września 2015 12:46

No cóż,wspomnienie prosze bardzo:mojej trzyletniej wnuczce w ub.m-cu założono gips na zdrową raczke.Po reklamacji(za dwa dni) założono gips na rączkę złamaną.Pozdrawiam medycznych “opiekunów”wypadkowych dzieci Wojewódzkiego SPECJALISTYCZNEGO Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.Barbara Tomaszewska-Szkliniarz

Polecane
Ogłoszenia