fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Dzieci w wieku 5 i 7 lat bawiły się puszkami po piwie

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Nietrzeźwa matka zajmowała się dwojgiem swoich dzieci w wieku 5 i 7 lat. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do dzieci przyjechał trzeźwy ojciec, któremu policjanci przekazali pod opiekę dzieci. O niewłaściwym sprawowaniu opieki na dziećmi został poinformowany sąd rodzinny.

Dzielnicowi kontrolowali sytuację w rodzinie na terenie gminy Prostki. Drzwi otworzyła im nietrzeźwa kobieta, która miała problemy z utrzymaniem równowagi i logicznym wysławianiem się. Okazało się, że w środku przebywają z nią dzieci w wieku 5 i 7 lat. W mieszkaniu było brudno, a dzieci bawiły się puszkami po alkoholu. Badanie stanu trzeźwości kobiety wskazało, że miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na miejsce przybył trzeźwy ojciec, który zajął się dziećmi. Sprawą niewłaściwego sprawowania opieki nad dziećmi zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci w czasie codziennych służb sprawdzają każdą informację dotyczącą niewłaściwego sprawowania opieki na dziećmi. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym.

Czytaj też:  Bogdan Mydło całe życie pracował na Auto Kram, aby stracić firmę w kilka godzin

Źródło: KPP Ełk

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama