11 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Czołowe zderzenie z kombajnem. Kierowca nie zauważył wielkiej maszyny

WiadomościCzołowe zderzenie z kombajnem. Kierowca nie zauważył wielkiej maszyny

Wczoraj na trasie Rumy-Łupowo doszło do czołowego zderzenia auta osobowego z kombajnem. Żadnemu z kierowców nic się nie stało.

reklama

Wczoraj (18.08.2021) w gminie Dźwierzuty doszło do zderzenia czołowego auta osobowego marki Skoda z kombajnem marki John Deer.

Samochodem kierował 22-letni mieszkaniec Biskupca. Okazało się, że nie widział kombajnu podjeżdżając pod wzniesienie. Kiedy zauważył pojazd, było już za późno, aby w odpowiedni i bezpieczny sposób zareagować.

reklama

Kombajnem kierował 32-letni mieszkaniec Kętrzyna, którego ukarano mandatem w wysokości 500 złotych.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Prawo mówi, że żaden pojazd nie może zajmować więcej niż jednego pasa ruchu podczas jazdy drogą publiczną. Kierowca pojazdu przekraczającego 3,2 metra powinien posiadać odpowiednie pozwolenie oraz poruszać się z pomocą pilota.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
o_o
19 sierpnia 2021 14:54

Widziałeś gdziekolwiek kiedykolwiek kombajn z pilotem? Martwe prawo. Może miał się teleportować tym kombajnem? Jak to taki intruz to zrezygnuj z kupowania jedzenia, żyw się tym co sam wyhodujesz. Nie mam nic wspólnego z rolnictwem, ale jak czytam ludzi szukających dziury w całym, albo słyszę o mieszczuchach przeprowadzających się na wieś, którym rolnicy przeszkadzają, to mnie krew zalewa. No i twoja historia o biednych 19 calowych felgach i problemem z hamowaniem przez kombajn jest niespójna z lekka.

o_o
19 sierpnia 2021 11:40

Jak można nie zauważyć kombajnu? Jak ten typ prawo jazdy dostał?? Szkoda rolnika :/ Nie dość, że mu pajac uszkodził maszynę, to jeszcze mandat dostał :/

Polecane
Ogłoszenia