fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

OBO – będą zbierać głosy na osiedlach

OlsztynOBO - będą zbierać głosy na osiedlach

W tegorocznej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego można głosować na różne sposoby, między innymi za pośrednictwem ruchomego, mobilnego punktu do głosowania – informuje Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna, który zaprasza wszystkich mieszkańców Olsztyna do głosowania na najważniejsze dla nich w tym roku projekty.

reklama

Jak będzie można oddać głos w tegorocznej edycji OBO? – Elektronicznie na stronie www.glosujobo.olsztyn.eu, która zacznie działać 12 września, za pomocą telefonu, tabletu czy komputera, w domu, na spacerze czy na zakupach – zapewniają pracownicy Urzędu Miasta. Głosować można za pomocą własnych urządzeń lub skorzystać z różnych miejskich punktów, np. w Ratuszu, w Centrum Organizacji Pozarządowych, w punkcie urzędowym w Galerii Warmińskiej, w Tartaku Raphaelsohnów czy w Kinie Helios. Na osiedlach całodzienne punkty do głosowania będą w oddziałach biblioteki miejskiej (lista punktów do głosowania znajduje się na stronie www.obo.olsztyn.eu). Swój głos będzie można oddać elektronicznie lub w formie tradycyjnej.

Głosować będzie można także w miejscu swojego zamieszkania. – W każdy weekend odwiedzimy olsztyńskie osiedla, tak by do głosowania w OBO było blisko – zapowiada Katarzyna Zarecka z Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego.

reklama

Harmonogram wizyt:
12 września (sobota)
11-13 – Dajtki
13-15 – Zielona Górka

13 września (niedziela)
11-13 – Gutkowo
13 -15 – Redykajny

reklama

19 września (sobota)
11-13 – Mazurskie
13 – 15 – Mazurskie

20 września (niedziela)
11-13 – Zacisze
13-15 – Generałów

22 września (wtorek)
17-19 – Likusy

26 września (sobota)
11-13 – Brzeziny
13-15 – Kortowo i Sł. Stok

27 września (niedziela)
11-13 – Wojska Polskiego
13-15 – Podleśna

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia