22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024

„Spotkania ze sztuką i winem”. Cykl kameralnych imprez dla mieszkańców Olsztyna

„Spotkania ze sztuką i winem” to cykl małych, kameralnych imprez, na których pod czujnym okiem prowadzącej każdy uczestnik maluje swój własny obraz, który potem z dumą może zabrać ze sobą do domu.

Na spotkanie może przyjść każdy, nawet nie umiejąc malować. Wystarczą dobre chęci, otwarty umysł i chęć zrobienia w życiu czegoś po raz pierwszy.

Wtorek i środa tylko dla singli

Wspólne malowanie umilają luźne rozmowy między uczestnikami. To doskonała okazja, by nawiązać nowe znajomości, albo zacieśnić więzy miedzy starymi znajomymi czy współpracownikami podczas weekendowego wyjścia. A może poprzez sztukę chcesz poznać miłość? Parafrazując słynne powiedzenie, przez malowanie do serca!

Wtorkowe i środowe spotkania dedykowane są singlom. Takie wyjście może skończyć się szaloną miłością. A wino, które w połączeniu z farbami rozluźnia atmosferę, jest świetną opcją, by odnaleźć swoją bratnią duszę.

Szwedzki stół i wino

Restauracja Tandoor i ich kucharz, który przywiózł przepisy prosto z Indii proponują uczestnikom szwedzki stół w koncepcji „jesz ile chcesz”. 40 złotych za talerzyk to naprawdę atrakcyjna cena, by zapoznać się ze wszystkimi, tak różnorodnymi i intensywnymi przecież, smakami Indii. A na barze – 10 złotych za kieliszek dobrego wina.

Koszt takiego spotkania to 99 złotych, a cena zawiera wszystkie potrzebne narzędzia, farby i płótno, które sam zamalujesz i zabierzesz ze sobą.

Spotkania odbywają się cyklicznie – od wtorku do soboty o godzinie 18:00. Trzeba wcześniej zarezerwować miejsce i zadeklarować swoją obecność, aby stanowisko było jak najlepiej przygotowane.

Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce 6 lipca na ulicy Grunwaldzkiej 33 w Olsztynie: Sztuka i wino.

Więcej szczegółów na temat spotkań znajduje się na oficjalnej stronie na Facebooku: Spotkania ze sztuką i winem.

Za oknem dziś szaro i mokro, ale u nas nuda nie doskwiera! Pomysły na dobrą pogodę i zabawę nigdy się nie kończą.Zapraszamy na wspólne spotkanie ze sztuką i winem!

Posted by Spotkania ze sztuką i winem on Friday, July 2, 2021

Źródło: Sztuka i wino