fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Dokumentu o Joannie Jędrzejczyk. Jest już trailer po którym ma się ciarki

reklama
Wyślij przez
0

W serwisie HBO GO pojawiła się zapowiedź nowego filmu dokumentalnego „Niezwyciężona”. Produkcja dotyczy Joanny Jędrzejczyk, która stanowi dumę Olsztyna.

Informacje o powstaniu filmu dokumentalnego pojawiły się już jakiś czas temu, jednak nieznane były do tej pory żadne szczegóły na temat „Niezwyciężonej”. Po obejrzeniu trailera wiemy już trochę więcej.

Film dotyczy ścieżki kariery, jaką przeszła Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu i mieszanych sztuk walki z Olsztyna. Już po samej zapowiedzi na skórze pojawiają się ciarki, a obejrzenie całego filmu z pewnością wywoła ich jeszcze więcej. Poznamy tam zwycięstwa i porażki Joanny oraz rozterki i wątpliwości, jakie towarzyszyły jej w trakcie całej kariery sportowej. Dowiemy się również, skąd zawodniczka czerpie siłę na kolejne walki. To kolejny ogromny sukces Joanny Jędrzejczyk.

reklama

Produkcją filmu zajął się Tom Koliński. Premiera już 24 czerwca w serwisie HBO GO.

Mieszkańcy Olsztyna z pewnością skuszą się na poznanie historii dumy Olsztyna tak samo chętnie, jak witali zawodniczkę po powrocie do rodzinnego miasta: Powrót mistrzyni UFC – Olsztyn powitał Joannę Jędrzejczyk.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze