reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dokumentu o Joannie Jędrzejczyk. Jest już trailer po którym ma się ciarki

WiadomościDokumentu o Joannie Jędrzejczyk. Jest już trailer po którym ma się ciarki

W serwisie HBO GO pojawiła się zapowiedź nowego filmu dokumentalnego „Niezwyciężona”. Produkcja dotyczy Joanny Jędrzejczyk, która stanowi dumę Olsztyna.

reklama

Informacje o powstaniu filmu dokumentalnego pojawiły się już jakiś czas temu, jednak nieznane były do tej pory żadne szczegóły na temat „Niezwyciężonej”. Po obejrzeniu trailera wiemy już trochę więcej.

Film dotyczy ścieżki kariery, jaką przeszła Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu i mieszanych sztuk walki z Olsztyna. Już po samej zapowiedzi na skórze pojawiają się ciarki, a obejrzenie całego filmu z pewnością wywoła ich jeszcze więcej. Poznamy tam zwycięstwa i porażki Joanny oraz rozterki i wątpliwości, jakie towarzyszyły jej w trakcie całej kariery sportowej. Dowiemy się również, skąd zawodniczka czerpie siłę na kolejne walki. To kolejny ogromny sukces Joanny Jędrzejczyk.

reklama

Produkcją filmu zajął się Tom Koliński. Premiera już 24 czerwca w serwisie HBO GO.

Mieszkańcy Olsztyna z pewnością skuszą się na poznanie historii dumy Olsztyna tak samo chętnie, jak witali zawodniczkę po powrocie do rodzinnego miasta: Powrót mistrzyni UFC – Olsztyn powitał Joannę Jędrzejczyk.

reklama

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×