16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Kierownictwo lotniska w Szymanach pyta: dokąd chcecie latać?

OlsztynKierownictwo lotniska w Szymanach pyta: dokąd chcecie latać?

Na facebookowym profilu Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury możemy zagłosować w ankiecie i wskazać, gdzie chcielibyśmy latać z podszczycieńskiego lotniska.

reklama

W ankiecie do wyboru mamy dziesięć miast, w których mieszka spora część Polaków na emigracji. Głosować możemy na Londyn, Dortmund, Dublin, Eindhoven, Glasgow, Manchester, Oslo, Frankfurt, Düsseldorf, Hamburg. Na razie największą popularnością cieszy się Londyn, a tuż za nim Dortmund i Glasgow.

Ankieta na Facebooku nie jest jedyną formą, którą zastosujemy badając preferencje naszych mieszkańców – mówi Kamila Naruszewicz, kierownik ds. marketingu portu lotniczego. – W ten sposób chcemy rozpocząć badania, których celem jest dowiedzenie się, gdzie chcieliby latać mieszkańcy naszego regionu. W badaniach będziemy korzystać także z innych kanałów np. prasy i telewizji.

reklama

Władze lotniska podpisały już wstępne porozumienia na loty z Szyman. Jedną z linii zainteresowanych lataniem spod Szczytna jest słoweńska Adria Airways, która od tego roku lata z Łodzi do Monachium. Adria ma obsługiwać połączenia z Szyman do Berlina i Monachium. W Monachium pasażerowie będą mogli przesiąść się do samolotów, które latają z tego miasta do 245 portów lotniczych na świecie.

Spółka podpisała już także wstępne porozumienie z linią Sprint Air, która obsługuje m.in. pasażerskie połączenie Zielona Góra – Warszawa oraz zajmuje się przewozem poczty dla Poczty Polskiej. Dokument zapewnia wykonanie tysiąca połączeń lotniczych przez linię, która lata małymi 33-37 osobowymi samolotami. Sprint Air ma latać do Niemiec.

Ankieta dostępna jest TUTAJ.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

14 KOMENTARZY

14 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
4 grudnia 2014 13:23

grecja

Anonimowo
4 grudnia 2014 13:23

dusseldorf

Polecane
Ogłoszenia