fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Szukasz pracy na wakacje? Sprawdź, gdzie potrzebują pracowników!

reklama

Głównie w gastronomii, hotelarstwie, sprzedaży i w ogrodnictwie. Ofert pracy sezonowej jest sporo, ale trzeba się spieszyć. pracuj_600x100_v32

Wato przejrzeć oferty portali polsko i obcojęzycznych, oraz agencji pośrednictwa pracy. Można się udać do urzędu pracy oraz popytać wśród swoich znajomych. Wiele ofert pojawia się także w lokalnych ogłoszeniach. Możliwości pracy wakacyjnej jest sporo. W okresie letnim najłatwiej znaleźć pracę przy zbiorze owoców, sprzedaży pamiątek, ale i w restauracjach czy hotelach. Na wakacje potrzeba więcej rąk do pracy, dlatego wzrasta zapotrzebowanie na kelnerów, barmanów czy recepcjonistów. Potrzeba także pracowników do obsługi eventów i promocji oraz roznoszenia ulotek.

W wakacje łatwiej znaleźć pracę jako animator czasu wolnego. Jednak większość z tego typu ofert dotyczy pracy za granicą, gdzie wymagana jest znajomość języka danego kraju. Wiele zagranicznych firm poszukuje także do prac w gospodarstwie rolnym oraz w ogrodzie. Najpopularniejsze zajęcia w rolnictwie to sortowanie cebulek oraz zbiór owoców. Musimy jednak pamiętać, że  zgodnie z polskim prawem zatrudnienie może podjąć osoba, która ukończyła 16 lat. Listę ofert możesz zobaczyć TUTAJ.

Czytaj też:  System czujników i kamer będzie budowany na granicy z Obwodem Kaliningradzkim
reklama

zym

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama