9 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Bieg Europejski nad Jeziorem Krzywym

OlsztynBieg Europejski nad Jeziorem Krzywym

Przed nami II edycja Biegu Europejskiego w Olsztynie, który odbędzie się w niedzielę (5.10). Jego bazą startową i metą będzie Jezioro Krzywe. Początek o godz. 11.

reklama

Bieg wystartuje z ul. Jeziornej. Trasa będzie biegła ścieżką rowerową wzdłuż ul. Sielskiej i ul. Lotniczej oraz dalej brzegiem Jeziora Krzywego. Uczestnicy przebiegną dwie pętle, aby potem ścieżką rowerową i ul. Jeziorną dotrzeć do mety na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.

Udział w biegu jest bezpłatny. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę oraz numer startowy, który będzie wyposażony w chip mierzący czas.  Na oznaczonej trasie biegu zaplanowano również punkty z wodą i napojami izotonicznymi.

reklama

Najszybsi zawodnicy spośród kobiet i mężczyzn otrzymają atrakcyjne nagrody i puchary. Na wszystkich na mecie będą czekały pamiątkowe medale oraz poczęstunek.

 JC

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia