fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 4 grudnia, 2021
reklama

Wypromują Łynę za pomocą zdjęć

reklama

20 pasjonatów fotografii, członków i sympatyków Stowarzyszenia Fotograficznego Blur oraz fani robienia zdjęć, przyjadą zobaczyć źródło Łyny i je uwiecznić. Najlepsze fotografie trafią na wystawę, a w przyszłości zastaną zlicytowane. 

Organizatorzy akcji: Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszanie Fotograficzne Blur oraz Łyńskie Centrum Rozwoju Ałna, chcą wypromować Łynę jako idealne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Chcą, aby stała się popularnym punktem wycieczek dla całych rodzin i aby, każdy zobaczył gdzie swój bieg zaczyna największa rzeka Warmii i Mazur.

Każdy kto chce nie tylko podziwiać Łynę, ale i spróbować swoich sił za obiektywem, powinien przyjść w sobotę (12 kwietnia) na godzinę 16:00, na parking w Łynie przed kościołem. Profesjonalni fotografowie udzielą rad i pomogą zrobić dobre zdjęcie. 10-12 najlepszych fotografii trafi najpierw do nidzickiej biblioteki, następnie do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. Członkowie obu stowarzyszeń chcą aby wystawa odwiedziła jak najwięcej miejsc, po czym została zlicytowana, a pieniądze przeznaczone na szczytny cel. Wstęp na plener jest bezpłatny. Po skończonej sesji, o godzinie 19 planowane jest ognisko. Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności mailowo: [email protected] – z dopiskiem – „Plener u źródeł Łyny” lub telefonicznie: Piotr Wyrzykowski – 694-989-835, Bartosz Wolszczak – 798-130-781.

Czytaj też:  Prezes Barański oskarżany o nadużycia. Sprawę w prokuraturze umorzono
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama