fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

Są zarzuty dla złodziei policyjnej skody

reklama

Za kradzież policyjnego auta mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia. Kara może nie ominąć również policjantów, którzy dali sobie ukraść samochód. 

Szczycieńska prokuratura postawiła zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu mechanicznego  jednemu z uczestników kradzieży policyjnej skody. Mężczyźnie grozi nawet do 12 lat więzienia, ponieważ w jego przypadku była to recydywa. Prokuratura prowadzi również śledztwo w sprawie niedopełnienia przez policjantów obowiązków.

Szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji.  Na miejsce pojechała nieoznakowana skoda superb (o wartości 90 tysięcy złotych). Na miejscu zatrzymali nietrzeźwego 22-latka z gminy Purda. Kiedy zajmowali się mężczyzną dwóch uczestników zdarzenia wsiadło do policyjnego samochodu i nim odjechało. Funkcjonariusze odnaleźli samochód w okolicach Purdy. Nie był zniszczony. Policja znała tożsamość sprawców. Pierwszy z nich – 22-letni mieszkaniec gminy Purda sam zgłosił się w niedzielę na komendę, a drugi – 32-latek – został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Czytaj też:  Muzyka klasyczna działa na wcześniaki terapeutycznie i wspiera ich rozwój
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama