fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Zespoły z Kijowa zagrają na koncercie "Solidarni z Ukrainą"

reklama

Już w najbliższy czwartek w Nowym Andergrancie odbędzie się koncert „Solidarni z Ukrainą”. 

W czwartek w Nowym Andergrancie odbędzie się koncert „Solidarni z Ukrainą”, na którym zagra m.in. zespoły z Kijowa: O.Torvald i TaRuta. Oprócz nich przed olsztyńską publicznością zespoły Berkut i Biłyj Bereh. Część pieniędzy ze sprzedanych biletów zostanie przekazana osobom poszkodowanym w trakcie zajść w Kijowie.

– Serdecznie zapraszam na wyjątkowy koncert Solidarni z Ukrainą już w najbliższy czwartek do klubu Nowy Andergrant na godzinę 20, niesamowita mieszanka stylów muzycznych, a jeden wspólny cel. Część pieniędzy ze sprzedaży biletów zostanie bowiem przekazana najbardziej potrzebującym ofiarom krwawego reżimu na Ukrainie. Zachęcam również do wysyłania paczek na Ukrainę, dzięki uprzejmości Poczty Polskiej nic nie płacimy za wysyłkę do 20kg. Pamiętamy, że na Ukrainie mieszka także mniejszość Polska i ona także w tym trudnym czasie potrzebuje naszej pomocy – mówi Michał Kajda ze Związek Ukraińców w Polsce – Olsztyn.

Czytaj też:  Święto Niepodległości z wojskowym piknikiem, biegiem i regatami
reklama

Początek imprezy w czwartek (27.03.) o godz. 20. Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 złotych, a w dniu koncert 30 złotych.

Przedsprzedaż:
– Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
– Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28)
– Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
– SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2)
– www.andergrant.com/bilety
– Michał Kajda

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama