fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

IV Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży Kormorany 2014 – zgłoś się!

reklama

Po raz czwarty do Olsztyna zjadą studenci, którzy opowiedzą o swoich przygodach w kraju i zagranicą. 

Festiwal odbędzie się w dniach 10-11 maja.

– Ideą przyświecającą imprezie od samego początku jest możliwość poznania ludzi realizujących swoje podróżnicze marzenia. Głównym elementem Festiwalu jest konkurs na najciekawszą studencką podróż minionego roku. W konkursie biorą udział wyprawy zgłaszane przez studentów z całej Polski. Festiwal jest imprezą otwartą, a wstęp na pokazy jest darmowy. Można przy tej okazji posłuchać niezwykłych opowieści z podróży po całym świecie. Oprócz studentów o swoich wojażach i wyczynach opowiadają także zaproszeni goście – mówi o festiwalu Ewa Krasińska, jedna ze współorganizatorek Festiwalu.

reklama

W trakcie poprzednich edycji poznaliśmy w Olsztynie mnóstwo ciekawych osób. Jakub Rybicki i Małgorzata Szumska w Olsztynie zdobywali swoje pierwsze nagrody (później byli wyróżniani m.in. na festiwalach Trzy Żywioły, Śladami Marzeń oraz Na Szage). Wysłuchaliśmy opowieści z różnorodnych podróży po sześciu kontynentach (na prezentację z podróży po Antarktydzie, jeszcze czekamy). Rower, samochód, kajak, autostop, samolot, wyprawy górskie, żeglarskie, piesze – każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Kameralność imprezy zapewnia łatwy dostęp do prelegentów, z każdym można porozmawiać, zapytać, podyskutować.

Czytaj też:  Rodzice walczą o życie swojego syna. Ma czas do końca roku

Jeśli i Ty jesteś podróżującym studentem, a chciałbyś podzielić się z innymi swoim zamiłowaniem do podróży i opowiedzieć o swojej zeszłorocznej wyprawie, to nie zwlekaj! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można pobrać z oficjalnej strony festiwalu (osfp.uwm.edu.pl), a następnie odesłać go razem z 5 fotografiami z wyprawy na adres [email protected].

Na pokazy zapraszamy 10 oraz 11 maja do auli im. prof. Gotowca (ul. Oczapowskiego 5, Kortowo, Olsztyn) od godziny 10.

Szczegółowy program będzie dostępny z końcem kwietnia na stronie osfp.uwm.edu.pl.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama