0
-5.4 C
Olsztyn
sobota, 10 stycznia, 2026
reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

IV Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży Kormorany 2014 – zgłoś się!

OlsztynIV Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży Kormorany 2014 - zgłoś się!

Po raz czwarty do Olsztyna zjadą studenci, którzy opowiedzą o swoich przygodach w kraju i zagranicą. 

reklama

Festiwal odbędzie się w dniach 10-11 maja.

– Ideą przyświecającą imprezie od samego początku jest możliwość poznania ludzi realizujących swoje podróżnicze marzenia. Głównym elementem Festiwalu jest konkurs na najciekawszą studencką podróż minionego roku. W konkursie biorą udział wyprawy zgłaszane przez studentów z całej Polski. Festiwal jest imprezą otwartą, a wstęp na pokazy jest darmowy. Można przy tej okazji posłuchać niezwykłych opowieści z podróży po całym świecie. Oprócz studentów o swoich wojażach i wyczynach opowiadają także zaproszeni goście – mówi o festiwalu Ewa Krasińska, jedna ze współorganizatorek Festiwalu.

reklama

W trakcie poprzednich edycji poznaliśmy w Olsztynie mnóstwo ciekawych osób. Jakub Rybicki i Małgorzata Szumska w Olsztynie zdobywali swoje pierwsze nagrody (później byli wyróżniani m.in. na festiwalach Trzy Żywioły, Śladami Marzeń oraz Na Szage). Wysłuchaliśmy opowieści z różnorodnych podróży po sześciu kontynentach (na prezentację z podróży po Antarktydzie, jeszcze czekamy). Rower, samochód, kajak, autostop, samolot, wyprawy górskie, żeglarskie, piesze – każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Kameralność imprezy zapewnia łatwy dostęp do prelegentów, z każdym można porozmawiać, zapytać, podyskutować.

Jeśli i Ty jesteś podróżującym studentem, a chciałbyś podzielić się z innymi swoim zamiłowaniem do podróży i opowiedzieć o swojej zeszłorocznej wyprawie, to nie zwlekaj! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można pobrać z oficjalnej strony festiwalu (osfp.uwm.edu.pl), a następnie odesłać go razem z 5 fotografiami z wyprawy na adres osfp.olsztyn@gmail.com.

Na pokazy zapraszamy 10 oraz 11 maja do auli im. prof. Gotowca (ul. Oczapowskiego 5, Kortowo, Olsztyn) od godziny 10.

Szczegółowy program będzie dostępny z końcem kwietnia na stronie osfp.uwm.edu.pl.

Przeczytaj także

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Włącz powiadomienia e-mail
Wyślij maila o
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Stylowe wnętrze jako proces – jak łączyć meble, światło i dodatki bez chaosu

Konsole, komody i witryny – meble drugiego planu, które robią różnicę.

Buty Bennon – co warto wiedzieć przed zakupem?

Na co zwrócić uwagę kupując buty robocze?

Jak urządzić salon, w którym naprawdę się żyje? Pięć błędów, które kosztują Twój komfort

Większość z nas automatycznie ustawia kanapę pod ścianą. Problem w tym, że często to rozwiązanie pozbawia salon przytulności i funkcjonalności.

Kormoran Kortowiady dla Braci Figo Fagot

Bracia Figo Fagot dzięki głosom publiczności wystąpią ponownie podczas Kortowiady 2026!

Magazyn, który pracuje za firmę – kiedy obsługa staje się przewagą

Obsługa magazynowa jako element strategii biznesowej.

Mszyce pod kontrolą – jak rozpoznać problem i skutecznie chronić rośliny

Mszyce to jeden z najbardziej problematycznych szkodników.

Ruszyła przedsprzedaż osiedla TEMPO. Nowy standard mieszkania w Olsztynie

To osiedle dla tych, którzy chcą mieszkać nowocześnie, bez konieczności rezygnowania z komfortu lub długich dojazdów.

Prawo jazdy i obowiązki kierowcy – o czym pamiętać przed wyjazdem na drogę?

Jakie są najważniejsze obowiązki kierowcy po odebraniu prawa jazdy?

Utylizacja dokumentów w warszawskiej branży transportowej

Dlaczego dokumenty z transportu wymagają szczególnej uwagi?

Kupno mównicy z pleksi czy wynajem? Co bardziej się opłaca

Kupno vs wynajem mównicy – porównanie kosztów i korzyści
reklama
reklama