fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Stopklatka TV dla każdego, czyli bezpłatny filmowy kanał w naziemnej telewizji

OlsztynStopklatka TV dla każdego, czyli bezpłatny filmowy kanał w naziemnej telewizji

Olsztynianie przed telewizory! Pierwszy bezpłatny kanał filmowy w Polsce wystartował w sobotę o 6.00 rano. Będziemy mieli dostęp do 400-500 nowości rocznie! Dla kinomanów to nie lada gratka. 

reklama

Stopklatka TV jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej oraz także w największych platformach cyfrowych i u operatorów kablowych (m.in.: Cyfrowy Polsat, NC+, UPC). Emitowane na antenie mają być m.in. filmy fabularne oraz animacje. Oferta zostanie wzbogacona dodatkowo o własne produkcje nowego kanału.

Prezesem zarządu Stopklatka S.A. jest Bogusław Kisielewski; w radzie programowej, która ma dbać o jakość emitowanych treści, zasiadają: Andrzej Wajda, Agnieszka Holland i Juliusz Machulski.

reklama

Stopklatka TV to wspólne przedsięwzięcie Agory i Kino Polska. Jest dostępna w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), a także w pakietach sieci kablowych takich jak: UPC Polska – wyżej wspomniana – na pozycji 497. (223. w byłym Aster), Vectra, Multimedia Polska, Inea, Toya, Netia na pozycji 148 oraz platform satelitarnych Cyfrowy Polsat na pozycji 58 i nc+ na pozycji 186.

Każdy dzień tygodnia skierowany ma być do innej grupy docelowej, pod którą będzie tworzona specjalna oferta filmowa np. w poniedziałki – coś dla miłośników historii, we wtorki ma królować kino męskie, a w czwartki – kinoteka dostosowana pod gusta pań.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia