fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Konferencja PiS pod siedzibą GDDKiA [WIDEO]

OlsztynKonferencja PiS pod siedzibą GDDKiA

Politycy i samorządowcy od prawej do lewej strony politycznej włączyli się o walkę o finansowanie południowej obwodnicy Olsztyna. Dziś pod siedzibą Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad konferencję prasową zwołali posłowie Prawa i Sprawiedliwości.

reklama
Według zapewnień Urzędu Marszałkowskiego sprawa się wyjaśniła i Olsztyn nie będzie musiał dopłacać do obwodnicy.

Padający śnieg nie zmienił planów poseł Iwony Arent i Jerzego Szmita, którzy w towarzystwie radnego sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego oraz radnego miasta Leszka Araszkiewicza krytykowali poczynania rządu w sprawie obwodnicy i finansowania budowy jej części z funduszy gminy Olsztyn. Nieoczekiwanie do posłów i samorządowców wyszedł dyrektor GDDKiA Mirosław Nicewicz, który zaprosił wszystkich na kawę i sam odniósł się do sprawy. Szczegóły w materiale filmowym. A o tym, że jednak obwodnica Olsztyna powstanie bez finansowania jej przez miasto piszemy TUTAJ.

Awantura o baner wyborczy w Dobrym Mieście. "Czy to zemsta Pobożego?"

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Awantura o baner wyborczy w Dobrym Mieście. "Czy to zemsta Pobożego?"
Czarny koń na Lewicy? Łukasz Michnik miażdży sondaż przedwyborczy
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji