fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Galeria Warmińska inwestuje w…

OlsztynGaleria Warmińska inwestuje w…

Galeria Warmińska dokłada wszelkich starań, by coraz częściej uczestniczyć w życiu społecznym, a także kulturalnym Olsztyna. Tym razem wesprze Galerię Sztuki BWA. 

reklama
Logo Galerii Warmińskiej będzie widoczne w materiałach promujących działalność BWA.

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony Galerii Warmińskiej, nowy mecenas rocznie obiecał nawet kilkunastotysięczne finansowe wsparcie dla Biura Wystaw Artystycznych. Symbioza polegałaby na tym, że logo centrum handlowego będzie widoczne w materiałach promujących działalność BWA.

O tym, że powstająca Galeria Warmińska coraz większą rolę odgrywa w życiu mieszkańców miasta świadczy choćby jej inwestycja w ławki, które w liczbie kilkuset stanęły w parkach i na ulicach, a których brak od lat doskwierał nie tylko tubylcom, ale także turystom. Do tego od lipca tego roku stanie się sponsorem tytularnym Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera, za co zapłaci 5mln zł.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji