Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4.4 C
Olsztyn
piątek, 22 Listopad, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Co? Gdzie? Kiedy?

listopad, 2019

28LIS(LIS 28)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

Zagłosuj w ogólnopolskim konkursie na olsztyńskie etiudy

reklama

„Nakręć się” to konkurs Centrum Edukacji Obywatelskiej i –  Wśród najlepszych filmowych produkcji znalazły się dwie z Olsztyna. Trwa głosowanie internautów.

W finałowej stawce jest 10 obrazów, które zakwalifikowali jurorzy. – W tym roku prace oceniali reżyser Marek Brodzki, kierowniczka działu programów kulturalnych CEO, Anna Czerwińska, Marta Sikorska z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Anna Stadnik z Fundacji Cinemania – podaje Urząd Miasta Olsztyna.

Specjaliści brali pod uwagę pomysł na obraz, scenariusz, reżyserię i grę aktorów. Ważna była także techniczna strona produkcji, czyli montaż, dźwięk i muzykę.

reklama

Z Olsztyna do finałowej stawki trafiły dwie propozycje. Obie są autorstwa uczniów Państwowego Liceum Plastycznego. Autorką filmu „Tłum” jest Alicja Łyszkowicz, natomiast „Las” przygotowała Marta Buszmak.

Na stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej trwa głosowanie (TUTAJ). Wyniki poznamy 1 marca. Poza nagrodą użytkowników sieci przyznane zostaną także nagroda jury oraz w kategorii „gimnazjum”. Będzie też nagroda specjalna za film zaangażowany społecznie.

To już VII edycja konkursu Filmoteki Szkolnej.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

JASAMtozrobię! Olsztyński market budowlany w niezwykły sposób chce dotrzeć do klientów

Sieć marketów budowlanych JASAM wychodzi z szalenie ciekawą inicjatywą i uruchamia swój kanał na YouTube! Debiutancki cykl "JASAMtozrobię", skupia się wokół pomocy instruktażowej przy...

RABATOL.PL

X