fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zagłosuj w ogólnopolskim konkursie na olsztyńskie etiudy

„Nakręć się” to konkurs Centrum Edukacji Obywatelskiej i –  Wśród najlepszych filmowych produkcji znalazły się dwie z Olsztyna. Trwa głosowanie internautów.

W finałowej stawce jest 10 obrazów, które zakwalifikowali jurorzy. – W tym roku prace oceniali reżyser Marek Brodzki, kierowniczka działu programów kulturalnych CEO, Anna Czerwińska, Marta Sikorska z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Anna Stadnik z Fundacji Cinemania – podaje Urząd Miasta Olsztyna.

Specjaliści brali pod uwagę pomysł na obraz, scenariusz, reżyserię i grę aktorów. Ważna była także techniczna strona produkcji, czyli montaż, dźwięk i muzykę.

Z Olsztyna do finałowej stawki trafiły dwie propozycje. Obie są autorstwa uczniów Państwowego Liceum Plastycznego. Autorką filmu „Tłum” jest Alicja Łyszkowicz, natomiast „Las” przygotowała Marta Buszmak.

Na stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej trwa głosowanie (TUTAJ). Wyniki poznamy 1 marca. Poza nagrodą użytkowników sieci przyznane zostaną także nagroda jury oraz w kategorii „gimnazjum”. Będzie też nagroda specjalna za film zaangażowany społecznie.

To już VII edycja konkursu Filmoteki Szkolnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...