-2 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W sobotę Stomil Olsztyn zagra z Widzewem Łódź w Ostródzie

OstródaW sobotę Stomil Olsztyn zagra z Widzewem Łódź w Ostródzie

W czasach występów olsztynian w Ekstraklasie, takie mecze zawsze elektryzowały kibiców. Już w najbliższą sobotę Stomil w Ostródzie podejmie – zespół wielokrotnego mistrza Polski – Widzew Łódź.

reklama

Aktualnie oba kluby występują w rozgrywkach I ligi. I jak „mówi” tabela rozgrywek, cele tych drużyn są zupełnie inne. Gospodarze zajmują bowiem 4 miejsce i wciąż realnym pozostaje scenariusz walki o miejsce premiowane awansem. Choć gra olsztyńskiego zespołu od początku rundy rewanżowej niestety nie idzie w parze ze zdobywanie punktów…

Na przeciwległym biegunie znajduje się zespół Wojciecha Stawowego. Łodzianie po fatalnej jesieni rozpaczliwie walczą o ligowy byt. W poprzedniej kolejce sprawili dużą niespodziankę, remisując z faworyzowaną Arką Gdynia. Czy w spotkanie ze Stomilem w końcu sięgną po komplet punktów?

reklama

Mecz w ramach 23. kolejki I ligi, zostanie rozegrany na stadionie miejskim w Ostródzie. Początek o godzinie 19:00.

Widzew mimo tego, że jest ostatni w tabeli pokazał w ostatnim meczu z Arką, że potrafią grać w piłkę. Nawet w dziesięciu udało im się zremisować. Na pewno będzie to wymagający rywal. Musimy do tego przeciwnika podejść maksymalnie skoncentrowani – zapowiada olsztyński pomocnik, Piotr Głowacki.  

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne