26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Odtrąciła go kobieta, więc wrzucił jej przez okno… drewniany pieniek

EłkOdtrąciła go kobieta, więc wrzucił jej przez okno... drewniany pieniek

W sypialni, oprócz jego byłej, spało również ich 4-letnie dziecko. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty – odpowie nie tylko za narażenie ich na utratę życia lub zdrowia. 

reklama

W piątkowy wieczór (20.03) oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od 42-letniej mieszkanki Ełku, która twierdziła, że były konkubent wybił jej szybę w mieszkaniu. Policjanci ustalili, że mężczyzna w złości wrzucił do sypialni drewniany pieniek o długości 58 cm i średnicy 28 cm, który, wybijając szybę, upadł na łóżko, na którym leżała kobieta. W wyniku tego pokrzywdzona doznała potłuczeń i skaleczeń nogi. W sypialni spało też 4-letnie dziecko, które na szczęście nie doznało żadnych obrażeń. Z ustaleń policjantów wynika, że od kilku tygodni 35-latek nękał swoją byłą konkubinę, obserwował ją w pobliżu miejsca pracy i zamieszkania, uporczywie wydzwaniał do niej, bo nie mógł pogodzić się z ich rozstaniem.

Mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Odpowie również za groźby i nękanie. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane