fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Fest Muza – trzecie starcie młodych muzyków

OlsztynFest Muza - trzecie starcie młodych muzyków

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Przed nami kolejna runda eliminacyjna Konkursu Młodych Zespołów Fest Muza 2015. Tym razem olsztynianom zaprezentują się grupy Soul’s Sound i Guzik. Wstęp wolny. 

Jak piszą członkowie Soul’s Sound na swoim fanpage’u na Facebooku: – Walczymy o miłość i pokój na świecie, przy okazji robiąc interesującą muzykę. Pięcioosobowy zespół istnieje od czerwca 2014 roku. Sześć lat wcześniej powstała natomiast grupa Guzik, której członkowie zaczynali, grając bluesowe i rockowe covery. Obecnie pracują nad własnym repertuarem.

Trzecią rundę Fest Muzy zaplanowano na piątek (13.03) na godz. 18 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena w Olsztynie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie skrzypek Michał Jelonek, członek grup Hunter i Orkiestra Dni Naszych.

Fest Muza 2015 jest kontynuacją konkursu dla młodych kapel z regionu, które nie są związane kontraktem płytowym z żadną wytwórnią i w których średnia wieku muzyków nie przekracza 25 lat. Poszczególne eliminacje poprzedzą finał konkursu zaplanowany na 13 czerwca, w czasie którego jury wyłoni najlepszy zespół. Na zwycięzcę konkursu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie czeka 5 tys.

Groteska? Znane wokalistki odwołały koncert w Face Club Olsztyn
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze