0
-6 C
Olsztyn
poniedziałek, 16 lutego, 2026

Placówki edukacyjne Art School i Radość rozpoczęły rekrutację 2026/2027. Miejsce, w którym liczy się dziecko

Wybór szkoły czy przedszkola to decyzja na lata. W Olsztynie ruszył nabór do Radości i Art School – placówek, które prowadzą dzieci od żłobka aż do klasy VIII. Kameralne grupy, własna kuchnia, wsparcie specjalistów i ograniczona liczba miejsc sprawiają, że rekrutacja co roku budzi duże zainteresowanie rodziców. Zapisy prowadzone są według kolejności zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Niepubliczny Żłobek Art School – spokojny start

Żłobek Art School funkcjonuje przy ul. Barczewskiego 1 oraz ul. Janowicza 2a. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach – z kameralnymi grupami i wykwalifikowaną kadrą.

Placówka zapewnia:
– bezpieczne, nowoczesne wnętrza
– codzienną aktywność ruchową
– zajęcia wspierające rozwój sensoryczny i społeczny
– zdrowe posiłki przygotowywane we własnej kuchni
– indywidualne podejście do potrzeb dziecka

Oba żłobki działają przez cały rok.

To przestrzeń, w której maluchy uczą się samodzielności i funkcjonowania w grupie w spokojnym, przyjaznym rytmie.

Przedszkole Radość i Przedszkole Art School – rozwój i bezpieczeństwo

Przedszkole Radość na prawach przedszkola miejskiego – takie same opłaty – oraz Przedszkole Art School działają przy ul. Barczewskiego 1 i ul. Janowicza 2a. Oba przedszkola działają przez cały rok.

Dzieci korzystają z:
– własnych, ogrodzonych placów zabaw
– przestronnych i nowocześnie wyposażonych sal
– tablic interaktywnych i pomocy multimedialnych
– codziennych zajęć językowych, ruchowych i artystycznych
– licznych warsztatów i wycieczek edukacyjnych
– kalendarza wydarzeń z udziałem rodziców

Placówki zapewniają także wsparcie w ramach wczesnego wspomagania rozwoju oraz pracę z dziećmi posiadającymi orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Placówki zapewniają również wsparcie w ramach wczesnego wspomagania rozwoju oraz pracę z dziećmi posiadającymi orzeczenia.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School – edukacja bez barier

Szkoła przy ul. Dolnej 16 prowadzi nabór do klas I–VIII. Stawia na kameralne klasy, nowoczesne metody nauczania i realne wsparcie ucznia.

W ofercie szkoły znajdują się:
– zwiększona liczba godzin języka angielskiego, język niemiecki
– możliwość nauki dodatkowego języka obcego na życzenie rodziców i uczniów
– bogata oferta zajęć fakultatywnych
– proces edukacyjny z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
– wyjścia edukacyjne i zielone szkoły
– wysoka zdawalność egzaminów ósmoklasisty
– świetlica – godziny pracy dostosowane do potrzeb rodziców i uczniów
– gabinety terapeutyczne
– kreatywna kadra
– całodzienne wyżywienie z własnej kuchni (śniadanie, przekąski, obiad)

Szkoła posiada honorowy tytuł MEN „Szkoła Odkrywców Talentów”. To szkoła otwarta na wszystkich!!!

Harmonogram rekrutacji 2026/2027

Rekrutacja do szkoły, przedszkoli i żłobków odbywa się w trzech etapach:

I etap: 2 lutego – 13 lutego 2026
Pierwszeństwo dla obecnych uczniów i wychowanków.

II etap: 16 lutego – 6 marca 2026
Nabór dla nowych kandydatów.

III etap: od 9 marca 2026
Nabór uzupełniający w przypadku dostępnych miejsc.

Zapisy prowadzone są według kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania limitu miejsc.

Placówki wspiera Niepubliczna Poradnia „Art.-sukces”, która powstała z specjalnie dla wychowanków i uczniów placówek Art. School i Radość.

Diagnozy i terapie uczniów i wychowanków placówek odbywa się w specjalistycznych gabinetach, podczas pobytu dzieci w placówkach.

Art.-sukces wspiera rodziców w procesach: wychowywania i rozwoju dzieci.

To dobre momenty, by zobaczyć zajęcia w praktyce, poznać nauczycieli i przekonać się, jak wygląda atmosfera w poszczególnych oddziałach.

Żłobek Art School
📍 ul. Barczewskiego 1, Olsztyn
📞 666 351 178

Żłobek Art School
📍 ul. Jana Janowicza 2a, Olsztyn
📞 666 351 148

Przedszkole Radość
📍 ul. Barczewskiego 1, Olsztyn
📞 666 351 178

Przedszkole Art School
📍 ul. Barczewskiego 1, Olsztyn
📞 666 351 178

Przedszkole Radość
📍 ul. Jana Janowicza 2a, Olsztyn
📞 666 351 148

Przedszkole Art School
📍 ul. Jana Janowicza 2a, Olsztyn
📞 666 351 148

Zapraszamy również na Dni otwarte – zobacz placówki od środka

21 lutego w godzinach 10:00–12:00 dzień otwarty odbędzie się w oddziale przy ul. Janowicza 2a – obejmie Przedszkole Radość, Przedszkole Art School oraz Żłobek Art School.

21 lutego w godzinach 11:00–13:00, swoje drzwi otworzą Przedszkole Radość i Przedszkole Art School przy ul. Barczewskiego 1.