15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024

Piękny uśmiech w jeden dzień? Alfa Dental zna na to sposób!

Marzysz o pięknym uśmiechu, ale nie masz czasu na wielokrotne wizyty u dentysty? Olsztyńska klinika stomatologiczna Alfa Dental ma rozwiązanie! Już teraz, w zaledwie jeden dzień, bez bólu i stresu, możesz odmienić swój uśmiech i cieszyć się jego nowym wyglądem. Specjaliści z Alfa Dental wykorzystują najnowsze technologie i znieczulenie ogólne, aby zapewnić pacjentom maksymalny komfort i oszczędność czasu. Zaufaj ekspertom, którzy sprawią, że Twoje marzenie o idealnym uśmiechu stanie się rzeczywistością!

Ze światowymi nowinkami technologicznymi w stomatologii są na bieżąco. Biorą udział w międzynarodowych targach i przywożą do olsztyńskiej kliniki tylko to, co wspiera pracę zespołu specjalistów, daje doskonały efekt i komfort dla pacjentów. Dzięki nowoczesnej technologii potrafią z niezwykłą precyzją zdiagnozować problemy w jamie ustnej i opracować ich rozwiązanie. Jednym z takich urządzeń jest MODJAW 4D – zaawansowane badanie diagnostyczne stawów skroniowo-żuchwowych, które wykorzystuje technologię trójwymiarowego obrazowania do dokładnej analizy struktury i funkcji stawów.

– Jako jedyni w regionie posiadamy system, który pozwala na bezpośredni zapis czynności i wykrycie nieprawidłowości tzw. układu stomatognatycznego – tłumaczy dr Anna Dudzińska-Filkiewicz, specjalistka chirurgii szczękowo-twarzowej, współwłaścicielka olsztyńskiej kliniki Alfa Dental. – Możemy na bieżąco diagnozować i rozwiązać zaburzenia w położeniu stawów i pracy mięśni.

Okluzja w stomatologii oznacza relację pomiędzy zębami górnymi a dolnymi. Zaburzenie ich prawidłowego zwarcia objawia się m.in. nieestetycznym uśmiechem, krzywym zgryzem, dolegliwościami bólowymi w obrębie szczęki.

Czasem to kwestia 0,3 mm kontaktu na jednym z zębów, aby zaburzyć ruch w stawach – dodaje dr Zdzisław Filkiewicz, specjalista protetyki stomatologicznej, współwłaściciel kliniki. – Przyczyną może być np. nieprawidłowo wykonane wypełnienie. Skutkuje to m.in. zgrzytaniem czy rozsuwaniem się zębów. Planowanie leczenia odbywa się na ekranie komputera, a np. przebudowę zgryzu i zabiegi protetyczne przeprowadzane są w klinice również w znieczuleniu ogólnym.

Wiele osób, często po traumach stomatologicznych z przeszłości, zmaga się z tzw. dentofobią, co powstrzymuje je przed leczeniem – przyznaje dr Dudzińska-Filkiewicz. – Znieczulenie ogólne pozwala także skumulować rozległe zabiegi chirurgiczne, jak rekonstrukcje kostne, implantacje, usuwanie zębów, w tym zębów zatrzymanych, leczenie pod mikroskopem, leczenie endodontyczne, szlifowanie zębów i cała protetyka. Pacjent śpi, a lekarze z zespołu zmieniają się przy stole operacyjnym, wykonując poszczególne etapy leczenia, by po kilku godzinach pacjent obudził się z nowymi zębami.

W ciągu zaledwie maksymalnie trzech godzin drzemki można osiągnąć wymarzoną zmianę. Wśród zabiegów przeprowadzanych pod narkozą są m.in. operacje zatok, skomplikowane rekonstrukcje kostne, implantacje, usuwanie zmian kostnych, np. torbieli.

Dlatego klinika stomatologiczna Alfa Dental zdobyła zaufanie nie tylko mieszkańców regionu! Coraz częściej trafiają tu pacjenci z różnych stron Polski, którzy łączą leczenie z wypoczynkiem. A sprzyja temu zespół wybitnych specjalistów, kompleksowa oferta leczenia bazująca na innowacyjnej technologii, ale także infrastruktura noclegowa, którą dysponuje placówka. W luksusowych Apartamentach Warmińskich tuż obok kliniki pacjenci mogą nabrać sił po zabiegu. Aby zapewnić najwyższy komfort, Alfa Dental umożliwia skumulowanie wielu wizyt w jeden dzień, zapewnia także opiekę przed, w trakcie i po zabiegu.

Piękny uśmiech w jeden dzień? Alfa Dental zna na to sposób! zdrowie Artykuł Sponsorowany, TOP

Odwiedź Alfa Dental Olsztyn i przekonaj się, jak łatwo i szybko można uzyskać piękny uśmiech!

KLINIKA STOMATOLOGICZNA ALFA DENTAL

ul. Jarosława Iwaszkiewicza 22A/01, 10-089 Olsztyn

kontakt: +48 508 424 525

Odwiedź na FB

Odwiedź na Instagramie