18 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024

Maxi Zoo otwiera pierwszy sklep w Olsztynie

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Już od 3 lipca możesz robić zakupy w pierwszym w mieście sklepie Maxi Zoo w nowym Parku Handlowym Aviator przy ulicy Sielskiej 36F na Dajtkach w Olsztynie, w którym znajdziesz ponad 8000 różnorodnych artykułów dla zwierząt. Dodatkowo, w dniach 3-6 lipca w sklepie czekać będzie na Ciebie wyjątkowa promocja i niespodzianki. Zapraszamy na zakupy z Twoim zwierzakiem!

Wielkie otwarcie sklepu Maxi Zoo w Olsztynie odbędzie się w środę 3 lipca o godzinie 9:00. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie super ofertę. Przez 4 dni –od środy do soboty– możesz skorzystać z promocji – 20% na wszystko przy zakupie min. 2 produktów. To nie wszystko! Jeśli skorzystasz z naszej aplikacji Maxi Zoo, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu „Friends” na zakupy. Jesteś opiekunem psa? Świetnie. W sobotę 6 lipca Twój pupil będzie mógł spróbować ciastek z naszego specjalnego regału z przysmakami – i to zupełnie za darmo.

Wszystko dla Twojego pupila! 

Nowo otwarty sklep Maxi Zoo w Olsztynie będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-20:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Znajduje się w nowym PH Aviator, w dogodnej lokalizacji, aby zapewnić Ci szeroki wybór produktów na wyciągnięcie ręki – ponad 8000 artykułów, w tym specjalistyczne karmy, leki OTC i różnorodne akcesoria dla zwierząt. Dodatkowo w naszym sklepie pracują profesjonalni doradcy, którzy zawsze pomogą Ci wybrać najlepszy, dopasowany do Twoich potrzeb produkt.

Znajdziesz w nim także darmowy bar składający się z misek z karmą oraz wodą i będziesz mógł bezpłatnie zważyć swojego czworonożnego przyjaciela w specjalnie przygotowanej strefie.

Otwieramy pierwszy sklep w Olsztynie, aby wszyscy opiekunowie mogli robić szybkie i bezpieczne zakupy. Misją Maxi Zoo jest wspieranie ludzi na każdym etapie wychowywania zwierząt. Jesteśmy specjalistami, ale również partnerami. Pomagamy opiekunom i zapewniamy ich pupilom wszystko, co najlepsze. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i regularnie rozwijamy naszą działalność po to, aby gwarantować kompleksową opiekę nad zwierzętami pod jednym dachem Maxi Zoo. – mówi Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

Dbamy o Twoją wygodę i umożliwiamy Ci zakupy online. W naszym sklepie internetowym oraz aplikacji Maxi Zoo możesz złożyć zamówienie, które zostanie dostarczone prosto do domu. Wprowadzamy regularne promocje i oferujemy Ci stały 5% rabat Friends* dostępny w aplikacji Maxi Zoo. Dzięki niej zyskasz również dostęp do specjalnych kuponów rabatowych na wybrane produkty, wyszukasz najbliższy sklep stacjonarny i najnowsze oferty promocyjne. Oprócz tego regularnie udostępniamy wartościowe poradniki na naszej stronie internetowej i w aplikacji, aby wspierać Cię w każdym obszarze codziennej opieki. 

Wierzymy, że szczęśliwsze zwierzęta, to szczęśliwsi ludzie, dlatego od lat wspieramy schroniska, fundacje, domy tymczasowe oraz czworonożnych ratowników GOPR i zachęcamy do świadomych adopcji. Regularnie rozwijamy naszą ofertę produktową i usługi, żebyś mógł korzystać z kompleksowych rozwiązań pod jednym dachem Maxi Zoo.

Zapraszamy na wielkie otwarcie pierwszego sklepu Maxi Zoo w Olsztynie, na Dajtkach, już 3 lipca o godzinie 9:00. Przyjdź i skorzystaj z naszego rabatu 20% na wszystko przy zakupie min. 2 sztuk, dodatkowych 5% zniżki dzięki aplikacji Maxi Zoo oraz niespodzianek! A to jeszcze nie koniec! W lipcu planujemy kolejne otwarcie sklepu Maxi Zoo w Olsztynie. Drugi punkt już wkrótce odwiedzicie na ul. Sikorskiego obok Auchan.

*Akcja Friends trwa do 31.12.2024 r. Wymagane konto klienta Maxi Zoo i aktywacja akcji w aplikacji Maxi Zoo. O ile nie określono inaczej, rabatu Friends i cen Friends nie można łączyć ze sobą ani z innymi korzyściami (w szczególności obniżkami cen i kuponami). Korzyści w ramach akcji Friends nie obejmują m.in. toreb na zakupy, kart podarunkowych, kosztów wysyłki. Wszystkie wyłączenia dostępne są na maxizoo.pl/friends/faq i u pracowników sklepu. Brak możliwości wypłaty korzyści w gotówce lub przyznania z mocą wsteczną. Więcej informacji na maxizoo.pl/friends.

*******

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2021 roku Maxi Zoo Polska po raz 7 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2021 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt oraz po raz pierwszy otrzymało nagrodę za najlepszą inicjatywę społeczną „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” za akcję z bransoletką. Aktualnie spółka posiada 126 sklepów w większych i mniejszych i miastach w Polsce. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W 2022 roku sieć uruchomiła własną aplikację dla Klientów, z programem Friends oraz specjalnymi ofertami. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo. Pozycję marki w Polsce potwierdza uzyskany tytuł „Wielki Modernizator 2022”, “Brylant Polskiej Gospodarki 2022”, “Gepard Biznesu 2022”, nagroda w kategorii “Ekspansja Sieci Handlowej 2022” przyznana w konkursie PRCH RETAIL AWARDS 2022, nagroda “Złoty Laur Klienta 2023-2024″, nagroda “e-Laur Klienta 2010-2022″ oraz wyróżnienia “Diamenty Forbes’a 2023-2024”, a także “Innowacyjna Sieć Roku” oraz “Promocja Roku”, które zostały przyznane w plebiscytach BLIX AWARDS. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 8000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek. 

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.