17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024

Gotowe dania od Intermarché Olsztyn – smacznie, szybko i wygodnie! Także w niedzielę

Głód doskwiera, a gotowanie nie wchodzi w grę? Brak czasu na przygotowanie obiadu lub brak pomysłu na posiłek? Oto idealne rozwiązanie!

Intermarché oferuje świeżo przygotowane zupy i gotowe dania obiadowe dostępne w dziale Garmażu. W menu znajdują się tradycyjne kotlety mielone, soczyste schabowe, delikatne kotlety drobiowe, pieczone ziemniaki oraz aromatyczne pieczone warzywa. Wszystko to wzbogacone kolorowymi surówkami, doprawiane naturalnymi przyprawami. Wszystkie te smakowite dania dostępne są w ladzie Tradycyjnej.

To pozwala cieszyć się domowymi posiłkami bez konieczności spędzania godzin w kuchni. Wybierając Intermarché, można liczyć na smaczny obiad szybko i wygodnie.

Dlaczego warto wybrać gotowe dania od Intermarché Olsztyn?

Świeżość i jakość: codziennie przygotowywane świeże dania z najwyższej jakości składników.

Różnorodność: szeroki wybór zup, mięs, pieczonych warzyw i surówek.

Wygoda: oszczędność czasu i pyszny obiad bez gotowania.

Naturalne przyprawy: wszystkie potrawy przyrządzane na bazie naturalnych przypraw.

Sezon grillowy w Intermarché

Sezon grillowy w Intermarché w pełni! W ofercie znajdują się także gotowe mięsa na grilla oraz kiełbasa. Niezależnie od tego, czy ktoś jest fanem soczystej karkówki, aromatycznego boczku, czy klasycznych burgerów wołowych, Intermarché spełnia oczekiwania każdego miłośnika grillowania.

Każdy kawałek mięsa i każda kiełbasa, przygotowywane są według sprawdzonych, własnych receptur, które są efektem wieloletniej praktyki. Mięso pochodzi od lokalnych dostawców, co gwarantuje jego świeżość i najwyższą jakość.

Od obiadu na szybko po pyszne dania grillowe, oferta Intermarché zaspokoi każde kulinarne gusta. Odwiedzając Intermarché przekonasz się, jak łatwo i przyjemnie można zjeść coś pysznego, oszczędzając przy tym czas i ciesząc się znakomitym smakiem!

INTERMARCHE W OLSZTYNIE


ul. Dorantta 20, Olsztyn (Jaroty koło Decathlonu)

Godziny otwarcia

Poniedziałek -sobota: 7:00 – 21:00
Niedziela: 9:00 – 19:00

Odwiedź na FB