13 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024

Laser, który daje nadzieję na odratowanie włosów – już w Olsztynie!

Gabinet Bonita kosmetologiczno-trychologiczny, to miejsce, w którym dyplomowany trycholog Wioleta Ullrich-Mikulska, przyjmuje osoby z różnymi problemami skóry głowy oraz włosów. Z usług trychologa może skorzystać każdy bez względu na płeć i wiek, także.


To, co wyróżnia ten gabinet, to przede wszystkim obszerny wywiad przed zabiegami, analiza wyników morfologicznych w kierunku wypadających włosów, omówienie prawidłowej codziennej pielęgnacji oraz dobranie odpowiednich preparatów, a także ustalenie zabiegów, z jakich można skorzystać po dokładnej trichoskopii.

TRICHOSKOPIA, to badanie skóry głowy i włosów przy pomocy odpowiedniej kamerki. Badanie to jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Kiedy przejdzie się pomyślnie przez konsultację trychologiczną i nie będzie żadnych przeciwwskazań – wówczas otwierają się ogromne możliwości RATOWANIA WŁOSÓW.

Laser bez wątpienia jest wyjątkowy w swoim działaniu i przynosi często spektakularne efekty. Służy poprawie jakości włosów, a także przyspiesza wzrost włosów. Tak więc osoby, które rozważają kosztowne przeszczepy włosów, powinny rozważyć zabiegi laserowe.

Laser, który daje nadzieję na odratowanie włosów - już w Olsztynie! zdrowie Artykuł Sponsorowany, TOP, Wiadomości

Najczęściej z zabiegów korzystają panowie z zakolami, panie, które po urodzeniu dziecka, lub w okresie menopauzalnym w wyniku zaburzeń hormonalnych tracą włosy, czyli w przypadku łysienia androgenowego, czy wobec łysienia telogenowego spowodowanego stresem, przebytymi chorobami bądź niedoborami organizmu.

Laser, który daje nadzieję na odratowanie włosów - już w Olsztynie! zdrowie Artykuł Sponsorowany, TOP, Wiadomości

Zabiegi laserowe najczęściej wykonuje się w serii 6 zabiegów: w odstępach 4/6/8 tygodni. To zależy od potrzeb klienta. Odstępy czasowe dobierane są indywidualnie. Czas trwania takiego zabiegu to około 30 minut. Pierwszy zabieg może być bardziej odczuwalny niż reszta, kolejne mniej. Nie ma ograniczeń wiekowych dla tego typu zabiegów laserowych.

Bonita Wioleta Ullrich-Mikulska kosmetologia i trychologia 

ul. Wrocławska 2a/2, Olsztyn

tel. 570 125 009

www.bonita-olsztyn.pl

Odwiedź na FB

Laser, który daje nadzieję na odratowanie włosów - już w Olsztynie! zdrowie Artykuł Sponsorowany, TOP, Wiadomości