13 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024

To największy wybór lodów rzemieślniczych na olsztyńskiej starówce? Lodziarnia Kofeinka wprowadza aż 36 smaków!

Rzemieślnicza lodziarnia Kofeinka zdobył serca mieszkańców Olsztyna. To miejsce przyciąga miłośników lodów rzemieślniczych robionych na miejscu oraz z naturalnych składników. Z okazji pierwszego roku działalności lodziarnia zwiększa produkcję o imponującą gamę, aż 36 smaków lodów! Do tego w ofercie ma lodowe szejki, rzemieślnicze ciasta, desery oraz kawę.

Rok temu pisaliśmy o otwarciu Kofeinki. Dziś, w lokalu koło Wysokiej Bramy, można spróbować lodów, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Oferta smaków jest naprawdę imponująca. Oprócz klasyków takich jak wiśnia na jogurcie, kawa czy czekolada, Kofeinka zaskakuje bardziej egzotycznymi kompozycjami. Klienci mogą delektować się smakami takimi jak pączek, torcik wiedeński, żurawina na jogurcie, malinowa mamba, biała czekolada z pistacją czy malaga. W ofercie znajdują się też unikalne lody z alkoholem, dla pełnoletnich klientów. Prosecco z truskawką i Aperol to tylko niektóre ze smaków, które można spróbować w tym wyjątkowym miejscu.

Kofeinka oferuje również możliwość zamówienia lodów i ciast na przyjęcie, dużą uroczystość rodzinną, czy firmowy event. Każde zamówienie jest dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając niezapomniane wrażenia smakowe.

To największy wybór lodów rzemieślniczych na olsztyńskiej starówce? Lodziarnia Kofeinka wprowadza aż 36 smaków! gastronomia Artykuł Sponsorowany, TOP, zShowcase

Kofeinka to jednak nie tylko miejsce, gdzie można spróbować wyjątkowych lodów. To także kawiarnia, gdzie można napić się aromatycznej kawy, skosztować świeżych ciast oraz spotkać się z przyjaciółmi. Lokal oferuje także możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej i firmowej.

To największy wybór lodów rzemieślniczych na olsztyńskiej starówce? Lodziarnia Kofeinka wprowadza aż 36 smaków! gastronomia Artykuł Sponsorowany, TOP, zShowcase

Kofeinka
Producent lodów rzemieślniczych, lodziarnia i kawiarnia

ul. Staromiejska 13, Olsztyn (obok Wysokiej Bramy)

Godziny otwarcia:

pon.-sob. 10.00-20.00

ndz. 13.00-20.00

Facebook