-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Steakownia ma dla Was bilety VIP na Akademię Pana Kleksa w olsztyńskim Heliosie

Witajcie w całkiem nowej bajce! Ci z Was, którzy już widzieli Akademię Pana Kleksa, najnowszy film w reżyserii Macieja Kawulskiego, z pewnością zauważyli na ekranie rodzimy szyld restauracji Steakownia. 

Steakownia, a mówiąc ściślej, Zakłady Mięsne Warmia z Biskupca, zdecydowały się nie tylko wspomóc film finansowo, zostając oficjalnym partnerem Akademii Pana Kleksa. Przedstawiciele firmy mieli okazję uczestniczyć w pracy na planie, śledząc proces powstawania filmu od kulis. To dla nich nie tylko była współpraca biznesowa, ale również emocjonujące doświadczenie artystyczne i szansa na nawiązanie nowych, niezapomnianych relacji.

Steakownia na planie filmowym

Restauracja wniknęła głęboko w klimat filmu, decydując się nawet na zagranie epizodycznej roli kelnera, w którego wcielił się Główny Manager Steakowni, Wojciech Kozak. – „Udział w produkcji filmowej było wyjątkowym doświadczeniem, tym bardziej dla mnie – osoby, która nigdy nie miała doświadczenia w grze aktorskiej” – opowiada Manager – „Zapamiętam tę przygodę do końca życia!” (śmiech).

Kleksowa przygoda: Steakownia na ekranie

Steakownia wystąpiła na wielkim ekranie jako restauracja, w sąsiedztwie której mieszkała główna bohaterka, Ada Niezgódka. – „Nie mogę zdradzać zbyt wielu szczegółów współpracy, powiem jedynie, że aktorzy oraz reżyser zajadali się na planie filmowym naszymi steakami z rodzinnego gospodarstwa i bardzo im smakowało!” – opowiada Wojciech Kozak. – „Z okazji premiery filmu podjęliśmy szereg działań marketingowych, m.in. nasi goście mają szansę spotkać oryginalnych rozmiarów podobizny bohaterów filmu stacjonarnie we wszystkich naszych restauracjach w Polsce. Organizujemy także 4 specjalne pokazy filmowe w kilku miastach w Polsce”

Steakownia ma dla Was bilety VIP na Akademię Pana Kleksa w olsztyńskim Heliosie kultura Artykuł sponsorowany, Olsztyn, TOP, Wiadomości

Manager zachęca także do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na profilu restauracji na Facebooku – „Wraz z kinem Helios, organizujemy specjalne VIP seanse Akademii Pana Kleksa w kilku miastach w Polsce. W konkursie na Facebooku można wygrać poczwórne zaproszenia na to wydarzenie. To taki ukłon w stronę naszych gości oraz fanów filmu. Chcemy, aby jak najwięcej osób obejrzało tę niezwykłą produkcję”.

Firma z Warmii i Mazur w Świecie Bajki na światowym poziomie

Wraz z premierą filmu, Steakownia otwiera drzwi do bajkowego świata dla wszystkich, zachęcając do rozwijania wyobraźni, marzeń i wspierania lokalnych inicjatyw. W końcu, jak głosi jedno z haseł związanych z filmem, “W bajkach jest odpowiedź na wszystko”, a Zakłady Mięsne Warmia doskonale wpisują się w tę magiczną opowieść. „Przed nami szereg zmian związanych z naszymi planami rozwoju. Akademia Pana Kleksa dała nam wiatru w żagle. Dzięki tej przygodzie zrozumieliśmy, że wszystko jest możliwe. Otwieramy kolejne lokalizacje, sklep online z naszymi produktami – www.SteakowniaStore.pl, ruszamy z rozwojem franczyzy.” – opowiada Wojciech Kozak. – „Jeszcze wiele przed nami ale jesteśmy na właściwej drodze. Nasza bajka dopiero się pisze!” – podkreśla Główny Manager sieci Steakownia – „śledźcie nasze kanały Social Media i bądźcie z naszą bajką na bieżąco. Szukajcie nas na Facebooku i Instagramie”.

Zgarnij bilety i chodź z nami na prywatny VIP seans Akademii Pana Kleksa w nowoczesnej sali Dream kina Helios w Olsztynie! 🎥

Do wygrania są 4-osobowe zaproszenia na specjalny seans, który odbędzie się 10.01.2024, o godz. 18.00 w kinie Kino Helios Polska. Takie zaproszenie otrzyma od nas aż 10 osób! 🎟️

Link do postu konkursowego: Steakownia – KONKURS 🦋 Zgarnij bilety i chodź z nami na prywatny… | Facebook