22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024

Bezpłatne konsultacje medyczne i mnóstwo atrakcji. Piknik rodzinny z Polkardem!

Już w najbliższą sobotę, 23 września, na parkingu Centrum Medycznego Polkard przy ul. Jaroszyka 3 w Olsztynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Firma Polkard organizuje Profilaktyczny Piknik, który ma na celu nie tylko zapewnić dobrą zabawę, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na znaczenie profilaktyki w medycynie.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich – zarówno dorosłych, jak i dzieci. W godzinach 10.00-14.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ortodontą, dentystami oraz lekarzem medycyny estetycznej. To znakomita okazja, by w bezstresowej atmosferze i bez ponoszenia żadnych kosztów zająć się swoim zdrowiem.

Ale to nie wszystko! Na uczestników czekają liczne atrakcje. Polkard przygotował grilla, profesjonalnych animatorów dla dzieci, pokazy magika, a także różne konkursy. Do wygrania są m.in. vouchery na darmową higienizację – skaling i piaskowanie, których nominalna wartość to ok. 300 PLN.

Piknik ma niekomercyjny, edukacyjny i profilaktyczny charakter. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, przyjedź na Jaroty w sobotę!

Bezpłatne konsultacje medyczne i mnóstwo atrakcji. Piknik rodzinny z Polkardem! zdrowie Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości, zShowcase