fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023

Niezapomniana przygoda dla dziecka w Olsztynie! Zapraszamy na półkolonie wakeboardowe z NiceBay!

Czy szukasz dla swojego dziecka niezapomnianej przygody na świeżym powietrzu, pełnej ruchu, zabawy i nowych doświadczeń? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – półkolonie wakeboardowe organizowane przez NiceBay!

Nasze półkolonie to nie tylko nauka jazdy na wakeboardzie, ale również szereg innych aktywności, które zapewniają doskonałą zabawę i rozwijają różnorodne umiejętności. Program półkolonii obejmuje zajęcia na deskach SUP, podstawy jazdy na deskorolce na skateparku, gry i zabawy zespołowe, gry terenowe, kąpiele w jeziorze i plażowanie na wyznaczonych bezpiecznych kąpieliskach, a także wyjście na wodny plac zabaw. Wszystko to pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry, która zapewnia bezpieczeństwo i odpowiednie wsparcie dla każdego uczestnika.

Półkolonie wakeboardowe to doskonała okazja dla dzieci do spotkania rówieśników o podobnych zainteresowaniach, nawiązania nowych przyjaźni i integracji. Wspólne przeżywanie emocji i sukcesów na wodzie buduje więzi i tworzy niezapomniane wspomnienia. Wakeboarding to także doskonała forma aktywności fizycznej, która rozwija siłę mięśni, równowagę, koordynację i wytrzymałość fizyczną.

Nasze półkolonie odbywają się w następujących terminach:

– II turnus: 03.07.2023-07.07.2023
– III turnus: 17.07.2023-21.07.2023

Cena półkolonii obejmuje opiekę wykwalifikowanej kadry, wszystkie wymienione aktywności, ubezpieczenie NNW uczestnika, pełnowartościowy obiad, dostęp do wody pitnej oraz sprzęt sportowy. Prosimy pamiętać, że cena nie zawiera drugiego śniadania oraz pianki – uczestnicy są zobowiązani do posiadania własnej pianki (możliwość wypożyczenia w cenie 75 PLN za turnus).

Zapakuj swojemu dziecku do plecaczka strój kąpielowy, krem z filtrem, ręcznik i drugie śniadanie, a my zadbamy o resztę!

Nie przegap tej wspaniałej okazji na aktywne spędzenie wakacji! Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już teraz i pozwól mu przeżyć niezapomniane chwile na półkoloniach wakeboardowych z NiceBay!

Zapisy i informacje : info@nicebay.pl

Program półkolonii

www.nicebay.pl