9 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024

MediaMarkt w Olsztynie – wyjątkowe zakupy z najlepszą obsługą

Potrzebujesz nowoczesnego sprzętu elektronicznego do domu lub biura? A może szukasz najnowszego laptopa lub smartfona w konkurencyjnej cenie? Kompletną ofertę niezawodnych sprzętów i dopasowanych usług znajdziesz w olsztyńskim MediaMarkt. Sklep został również wyróżniony za najlepszą obsługę klientów.

Specjalistyczny sklep MediaMarkt w Olsztynie jest od lat technologicznym centrum miasta i ulubionym miejscem zakupów nowoczesnych sprzętów RTV i AGD, technologii mobilnych, sprzętu gamingowego czy modnych akcesoriów i gadżetów elektronicznych. Mieszkańcy miasta i okolic doceniają go również za przyjazną i zawsze chętną do pomocy obsługę fachowych doradców, którzy chętnie dzielą się wiedzą i zawsze dopasują sprzęt do stylu życia i realnych potrzeb kupujących.

Nowe technologie wspierają użytkowników zarówno w obowiązkach domowych, jak i zawodowych czy szkolnych. Pomagają dbać o zdrowie i rozwijać pasje, ułatwiają komunikację. W MediaMarkt chcemy być dla naszych klientów przewodnikiem po świecie nieograniczonych możliwości jakie dają sprzęty elektroniczne. Zawsze chętnie służymy pomocą i radą – mówi Bartosz Smolanko, dyrektor sklepu MediaMarkt w OlsztynieDziękujemy naszym klientom za zaufanie i wybór naszego sklepu.

Poza kompleksową ofertą sprzętów i usług, wyróżnikiem olsztyńskiego MediaMarkt przy al. Generała Sikorskiego 2B jest wysoki poziom obsługi oraz dbałość o jak najlepsze doświadczenia zakupowe klientów. Sklep wyróżnia się pod tym względem na tle innych marketów z elektroniką użytkową. Został również uznany za jeden z najlepszych sklepów sieci MediaMarkt w Polsce, otrzymując w ramach wewnętrznego programu oceniającego, zaszczytny tytuł złotego sklepu „Golden M”. Nagroda jest potwierdzeniem, że sklep doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, a także reprezentuje najwyższy poziom obsługi i troski o klienta, a jego dyrekcja i pracownicy w nietuzinkowy sposób wykorzystują zdobytą wiedzę i szkolenia.

MediaMarkt w Olsztynie - wyjątkowe zakupy z najlepszą obsługą Olsztyn, Artykuł sponsorowany, TOP

W olsztyńskim MediaMarkt klienci mogą zawsze liczyć na szeroką ofertę produktów i usług w najlepszych cenach, a także na najlepszą obsługę. Pracownicy sklepu doskonale rozumieją potrzeby klientów, za co otrzymali również wyróżnienie w ramach wewnętrznego programu oceniającego standardy obsługi „Golden M”. Sklep został uznany za jeden z najlepszych sklepów sieci i stanowi wzór do naśladowania dla innych – mówi Bartłomiej Odorowicz, dyrektor regionalny sieci MediaMarkt.

Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt znajdziemy pełny wybór sprzętu z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej: urządzenia RTV i AGD, komputery i smartfony, aparaty fotograficzne, sprzęt gamingowy i gry, elektronikę sportową, a także praktyczne i modne akcesoria czołowych producentów. Osoby poszukujące tańszej alternatywy wysokiej jakości sprzętów, znajdą tu bogatą ofertę produktów marek własnych Ok., ISY, KOENIC czy PEAQ, które cieszą się stale rosnącym uznaniem kupujących.

MediaMarkt w Olsztynie - wyjątkowe zakupy z najlepszą obsługą Olsztyn, Artykuł sponsorowany, TOP

Usługi dla każdego

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje także usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej czy dodatkowe ubezpieczenie sprzętu. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.

MediaMarkt wspiera klientów w prowadzeniu zrównoważonego stylu życia oferując również szereg usług, które pozwalają oszczędzać zasoby naturalne. Wśród usług zrównoważonych znajdziemy m.in. wynajem długoterminowy smartfonów „RentMe”, naprawy pogwarancyjne zy zabezpieczenie ekranu urządzeń mobilnych folią ochronną. W sklepie można oddać również stare urządzenia, zgodne z asortymentem sklepu, nawet jeśli nie kupiliśmy nowych produktów. Elektroodpady te są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania i utylizacji.

Klub MediaMarkt

Warto zapisać się do Klubu MediaMarkt. Jest to program lojalnościowy, który zapewnia klubowiczom liczne korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w sklepie, aby zbierać punkty za zakupy, które następnie wymienimy na kupony na kolejne zakupy. Transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego i nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji. Klubowicze jako pierwsi otrzymują informacje o promocjach.

MediaMarkt w Olsztynie - wyjątkowe zakupy z najlepszą obsługą Olsztyn, Artykuł sponsorowany, TOP

MediaMarkt ulubionym sklepem RTV / AGD

Sieć MediaMarkt już wielokrotnie zyskała uznanie klientów zdobywając liczne nagrody konsumenckie. Klienci doceniają bogatą ofertę produktów i usług, innowacyjność marki w swojej kategorii, wysoki standard obsługi oraz wszelkie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. MediaMarkt został wyróżniony mi.in. takimi nagrodami jak: Złoty Laurem Klienta, e-Laur X-lecia, Gwiazda Jakości Obsługi czy Lider Innowacyjności.

Nagroda „Golden M” dodatkowo potwierdza najwyższy poziom obsługi sklepu w Olsztynie również w ramach całej sieci sprzedaży MediaMarkt w Polsce.

Zapraszamy do wizyty

Sklep MediaMarkt w Olsztynie znajduje się przy al. gen. Sikorskiego 2B. Ekipa najlepsza z najlepszych zapewnia profesjonalne doradztwo od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godzinach 10.00 – 20.00.

MediaMarkt w Olsztynie - wyjątkowe zakupy z najlepszą obsługą Olsztyn, Artykuł sponsorowany, TOP