19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024

Złote Anioły 2023 w Hotelu Krasickich

Już 25 marca zapraszamy na wyjątkowy bal dobroczynny Fundacji Miss Elite do Hotelu Krasickich dawnej rezydencji Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. To właśnie tam odbędzie się biznesowo-charytatywny event dedykowany Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci Caritas w Olsztynie. Gwiazdą wieczoru jest Ylo Violin Ilona Perz-Golka – wybitna polska skrzypaczka.

Hotel Krasickich Gości od Wieków to idealne miejsce na tak wyjątkowe spotkanie biznesu ze sztuką. Zależy nam na niezapomnianej oprawie muzycznej wydarzenia, klimacie balu, o którym długo będzie się pamiętać – mówi Violetta Geyer – prezes Fundacji Miss Elite oraz założycielka Elite Business Club Monaco. W tej lokalizacji wspieramy Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci Caritas w Olsztynie. Nawiązaliśmy współpracę z uznanymi artystami, którzy specjalnie na tę aukcję przygotowali swoje prace, tematycznie nawiązujące do wyjątkowości miejsca.
Zaprzyjaźniony dom aukcyjny poprowadzi licytację, ponadto w trakcie eventu odbędą się Targi Sztuki & Luksusu. Zależy nam, by nasi goście poczuli się wyjątkowo i mieli dużą przyjemność udziału w licytacji, jak również dedykowanym wsparciu hospicjum – kontynuuje Violetta Geyer.

Złote Anioły 2023 w Hotelu Krasickich rozrywka Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Wiadomości

Charity Gala Złote Anioły 2023 zapowiada się bardzo atrakcyjnie i uważam, że zostanie mocno zapamiętana przez gości, którzy zdecydują się spędzić z nami czas w Lidzbarku Warmińskim – mówi Dawid Rogala, członek rady Elite Business Club Monaco- prezes Executive Solutions Group, partner wydarzenia.
Zależy nam wszystkim by wesprzeć organizatorkę i pomóc jej w dobrym efekcie działania społecznego na rzecz hospicjum. Uczestniczyłem w ubiegłym roku w Gali Bursztyny 2022 w hotelu Quadrielle, gdzie dochód z eventu zasilał hospicjum z Gdyni. Dawno nie byłem na tak dobrze zorganizowanym evencie i tym razem jestem przekonany, że wspólny czas w Hotelu Krasickim będzie miał piękne działanie społeczne.

Do Hotelu Krasickich zostali zaproszeni wyjątkowi goście, którzy zadbają o atmosferę i pozwolą nam poczuć się wyjątkowo – jak w bajce.
Podczas tego niezwykłego wieczoru dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, min.: Targi Sztuki & Luksusu. Będziemy mieli okazję zobaczyć wystawę prac wybitnych artystów z całej Polski, które zostały przeznaczone na aukcję. Poprowadzi ją warszawski Dom Aukcyjny DiamondsCraft NFT Samanta i Tomasz Beling. Już wiemy, że wśród prac pojawi się obraz Janusza Orzechowskiego, który przygotował portret samego Ignacego Krasickiego.
Kolejną atrakcją tego wieczoru będzie finał konkursu Miss & Mister Elite 2023r. Jego hasłem przewodnim jest: “Piękno ku dobroci”. Ten konkurs również organizowany jest w  celach charytatywnych i ma za zadanie wesprzeć hospicjum.

W tegorocznym konkursie do finału przystąpi dwunastu finalistów z Polski, Ukrainy i Konga. Finaliści zaprezentują się w pięknych wieczorowych kreacjach znanych projektantów min. Wioletty Podsiadlik z Częstochowy oraz Pabloo Pawła Iwo Piekarskiego. Sponsorem korony Miss&Mister Elite Poland 2023 jest Savre Inwest Group Karol Sawerski.
Niewątpliwie wyjątkową atrakcją będzie inspirujące widowisko połączenia sztuki i mulitmediów przez mapping 3D przygotowane przez Helisa Art.& New Media Fundation.

Za największą atrakcję wieczoru uznaje się ceremonię wręczenia statuetek “Złote Anioły 2023”. Pani Violetta Geyer wspólnie z partnerami przyznaje tę niezwykłą statuetkę dla wyjątkowych osób, wspierających działalność filantropijną.
Wieczór zamknie wyjątkowy koncert muzyczny wybitnej skrzypaczki, kompozytorki Ylo Violin Ilona Perz-Golka. Kurier Olsztyński objął wydarzenie patronatem medialnym.

Zaproszenia do nabycia u organizatora wydarzenia!
elite@businessclubmonaco.com
+48 660 230 620
businessclubmonaco.com