5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024

Roidmi 3-w-1. Ułatw sobie życie za pomocą robota sprzątającego

W jaki sposób w produkcie Roidmi 3-w-1 oraz Roidmi EVE plus rozwiązany jest problem czyszczenia wbudowanego pojemnika na brud i mopa? Ułatw sobie życie za pomocą robota sprzątającego Roidmi 3-w-1, który zrobi to za Ciebie.

Wraz z rosnącą popularnością „inteligentnych” domów, roboty sprzątające 3-w-1 stały się popularnymi i łatwymi w obsłudze sprzętami czyszczącymi. Pomimo, że taki robot sprzątający 3-w-1 jest w stanie sobie poradzić z większością zabrudzeń, konsumenci dalej natrafiają na problemy związane z ich używaniem – ciągła potrzeba wyczyszczenia pojemnika na brud i czyszczenia zabrudzonego mopa… Kolejne aspekty używania robota sprzątającego prowokują producentów do poszukiwania nowych rozwiązań.

Co stoi za wzrostem zapotrzebowania na roboty sprzątające z funkcją 3-w-1?

Roidmi 3-w-1. Ułatw sobie życie za pomocą robota sprzątającego Materiał zewnętrzny, TOP

Badania rynku przeprowadzone przez firmę Roidmi wykazały, że konsumenci coraz częściej sięgają po samoczyszczące odkurzacze. Są ku temu dwa powody.

Po pierwsze – ciągła konieczność ręcznego czyszczenia pojemnika zbierającego brud. Podczas czyszczenia nie tylko łatwo się ubrudzić, ale równie łatwo o przedostanie się kurzu z pojemnika do powietrza, co ponownie je zanieczyszcza i wpływa niekorzystnie na zdrowie. Dodatkowo, wielokrotne czyszczenie pojemnika parę razy dziennie jest stratą czasu dla użytkwonika.

Po drugie – jeśli użytkownik nie wyczyści pojemnika w odpowiednim czasie albo zupełnie o tym zapomni, w środku zaczyna zalegać kurz przez długi czas, co powoduje nieprzyjemny zapach i rozwój bakterii. Prowadzi to do pogorszenia stanu sprzętu oraz wpływa na spadek wydajności i efektywności w czyszczeniu zabrudzeń, przez co efekty sprzątania są niezadowalające.

W jaki sposób Roidmi rozwiązuje te problemy?

Roidmi 3-w-1. Ułatw sobie życie za pomocą robota sprzątającego Materiał zewnętrzny, TOP

1) Produkt Roidmi Eve Plus radzi sobie z problematycznym nagromadzeniem kurzu. W odpowiedzi na wyżej wspomniane niedogodności związane z czyszczeniem, firma Roidmi wypuściła na rynek Roidmi Eve Plus 3-w-1, model robota sprzątającego. Sprzęt posiada funkcję automatycznego odkurzania i automatycznego opróżniania pojemnika na kurz a następnie sam pakuje brud do worka, zawiązując go, by był gotowy do wyrzucenia. Po każdym sprzątaniu odkurzacz samodzielnie dezynfekuje, usuwając zanieczyszczenia tj. roztocza, mikroorganizmy, pozostałości chemiczne oraz może zredukować nieprzyjemny zapach papierosów lub perfum. Funkcje sprzątające Roidmi Eve Plus w pełni spełniają wymagania osób zajętych pracą, którzy nie mają czasu na staranne i częste oczyszczanie sprzętu i są odpowiedzią na ich zapotrzebowania.


2) Produkt Roidmi EVA jest ulepszoną wersją robota sprzątającego, który sam odkurza, mopuje oraz automatycznie się czyści.

Żeby spełnić wymagania jeszcze większej ilości konsumentów i w pełni rozwiązać problem z opróżnianiem pojemnika i czyszczeniem mopa, Roidmi wyprodukowało jeszcze bardziej ulepszony model produktu. Nowy robot sprzątający Roidmi EVA 3-w-1 jest wyposażony w automatycznego mopa myjącego, funkcję odkurzania, zamiatania i mopowania, a także w system suszenia mokrej podłogi. Mop sam się regularnie oczyszcza bez ingerencji użytkownika, dzięki czemu zapobiega coraz większemu zabrudzeniu sprzętu. Po każdym sprzątaniu, sprzęt automatycznie zbiera kurz z pojemnika i suszy mop, dzięki czemu brud się nie gromadzi, a mop nie pozostaje wilgotny, co zapobiega namnażaniu się bakterii i nieprzyjemnego zapachu.

Równocześnie skuteczność odkurzania, mopowania, umiejętności nawigacyjne i funkcje inteligentne nie odbiegają od produktów innych marek. Roidmi EVA jest wyposażony w najnowszej generacji LDS4.0 LIDAR, który sprawnie skanuje cały dom i tworzy mapę poprzez algorytm SLAM, który automatycznie tworzy trasę poprzez wewnętrzne obliczenia i korzysta z funkcji sztucznej inteligencji. Dzięki temu mogą zostać zapisane wybrane elementy trasy, z których można utworzyć plan sprzątania w wybranych, określonych przez użytkownika porach i miejscach. Seria Roidmi jest kompatybilna z usługami głośnika ALEXA, Google, Xiaomi oraz innymi, dzięki czemu można sterować robotem za pomocą komend głosowych.

Produkty Roidmi są objęte gwarancją usług serwisowych.

Roidmi 3-w-1. Ułatw sobie życie za pomocą robota sprzątającego Materiał zewnętrzny, TOP

Firma Roidmi, oprócz swoich funkcji i designu, może również pochwalić się dużą przewagą nad konkurencją, ponieważ od wielu lat skoncentrowana jest na tworzeniu urządzeń czyszczących oraz na badaniach i rozwoju swojej technologii. Odpowiednio dobiera materiały i kontroluje jakość oraz bezpieczeństwo produktów, dzięki czemu spełnia międzynarodowe standardy i opatentowuje ponad 200 pomysłów. Dzięki zdobyciu takich nagród jak: iF, red dot, GOODSIGN oraz innych międzynarodowych uznań, wysoka jakość produktów jest zagwarantowana.

Ponadto, sprzęty Roidmi dobrze sprzedają się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Japonii, Korei Południowej i w ponad stu innych krajach, będąc dostępne w dziesiątkach tysięcy sklepów elektronicznych czy u lokalnych dystrybutorów.

Roidmi ma nadzieję, że poprzez użycie najwyższych technologii rozwiąże liczne problemy konsumentów z sprzątaniem i podniesie ich szczęście.