5 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024

Zapraszamy na konferencję w Olsztynie w ramach inicjatywy WaMa Smart Lab DREWNO I MEBLARSTWO!

Czy branży meblarskiej grozi zapaść? Przemysł drzewny i meblarski stanowi jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki w województwie warmińsko-mazurskim, jednak rosnące ceny surowców czy problemy z ich dostępnością, a także wysoka inflacja i niepewność wynikająca z agresji na Ukrainę stawiają pod znakiem zapytania przyszłość przedsiębiorców, rysując ogromną skalę wyzwań. Dlatego tak ważne jest, by w kolejny rok wejść z większą świadomością na temat potencjalnych szans i zagrożeń oraz trendów, które mogą wpłynąć na działalność przedsiębiorstw w 2023.

Serdecznie zapraszamy na konferencję Silna Inteligentna Specjalizacja „Drewno i meblarstwo”. Potrzeba zmian czy kontynuacji? która odbędzie się 15 grudnia 2022 w godzinach 10:00-15:00 w Hotelu Przystań, ul. Żeglarska 4 w Olsztynie. Podczas konferencji porozmawiamy z ekspertami o przyszłości sektora i zaprezentujemy kreatywne inicjatywy studentów oraz doktorantów z województwa. Przedstawimy doświadczenia ze wdrażania środków unijnych perspektywy 2014-2020 oraz możliwości rozwoju inteligentnej specjalizacji „Drewno i Meblarstwo”. Wydarzenie zakończy się obiadem i networkingiem, który będzie okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami i do nawiązania relacji między firmami i instytucjami z sektora B+R z województwa warmińsko-mazurskiego.

Aby, wziąć udział w Konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny. Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji nt. projektu znajdą Państwo na http://isdrewno.pl/.

Wydarzenie realizowane jest w ramach inicjatywy pn. WAMA SMART LAB „Drewno i Meblarstwo”, która ma na celu aktywizację innowacyjnych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego z branż wpisujących się w specjalizację Drewno i Meblarstwo, a więc: przetwórstwo i sprzedaż drewna, produkcja mebli, sprzedaż produktów drewno-meblarskich, usługi projektowe, naprawa i konserwacja, produkcja wyrobów stolarskich oraz związane z nimi nauka i otocznie biznesowe.

Realizacja finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

Zapraszamy na konferencję w Olsztynie w ramach inicjatywy WaMa Smart Lab DREWNO I MEBLARSTWO! Artykuł sponsorowany, Olsztyn, TOP, Wiadomości