-5 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023

Wygraj stylowe męskie dodatki! 8. urodziny olsztyńskiego salonu Recman w Galerii Warmińskiej

3 września marka Recman będzie obchodzić ósmą rocznicę otwarcia salonu w Olsztynie. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w Galerii Warmińskiej, czeka niespodzianka – 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Znana na rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Wygraj stylowe męskie dodatki! 8. urodziny olsztyńskiego salonu Recman w Galerii Warmińskiej konkurs Artykuł sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy zabawę, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman
  • 2 nagroda: spinki Recman
  • 3 nagroda: krawat

Aby wziąć udział w zabawie, odpowiedz na pytanie: „Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?”. Odpowiedź prześlij na adres mailowy info@tko.pl (w treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko – to warunek konieczny odbioru nagrody). Czekamy do 2 września 2022 r. do godziny 23.59! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową. Nagrody będzie można odebrać w ciągu miesiąca od wyników w salonie Recman (Galeria Warmińska, Tuwima 26, Olsztyn).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

recman