12 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022

WE Lead Polska – bezpłatne warsztaty Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii dla kobiet 

Jesteśmy specjalistkami w swoich dziedzinach. Zarządzamy, kreujemy, wyznaczamy sobie i swoim zespołom cele, organizujemy zasoby i dbamy o relacje z naszymi partnerami. Pod takim zestawem zadań bez wątpienia podpisałoby się wiele kobiet, które na co dzień pracują w sektorze nauki, innowacji, biznesu czy organizacji pozarządowych.

Wciąż jednak nie myślimy o sobie w kategoriach „liderek”. Ostatni raport opublikowany przez firmę konsultingową McKinsey zatytułowany „Women in Food” pokazuje, że podczas gdy sektor rolno-spożywczy zatrudnia około 49% kobiet, na wyższych szczeblach zarządczych liczby te spadają do zaledwie 9%. Przyczyn tego stanu rzeczy upatruje się nie tylko w powszechnym utożsamianiu mężczyzn z kompetencjami przywódczymi, ale też brakiem systemowego wsparcia, które pozwoliłoby kobietom odblokować i rozwinąć drzemiący w nich potencjał związany z przedsiębiorczością i strategicznym myśleniem.

Warsztaty WE Lead Polska to bezpłatne szkolenie, stworzone przez kobiety dla kobiet, które pozwoli nam obudzić w sobie apetyt na zmiany, rozwój i da nam praktyczne narzędzia, aby przekuwać swoje pomysły w działania! Warsztaty zapewnią nam przestrzeń do współpracy i współtworzenia. Towarzyszyć nam będą kobiety, które z powodzeniem spełniają się w roli liderek w swoich organizacjach i które od lat kształtują pozytywne zmiany w sektorze żywności Europy. Szkolenie WE Lead pomoże nam sprecyzować swoje cele, a także zaplanować kroki niezbędne do ich osiągnięcia, aby móc z pełną świadomością i sprawczością realizować wyznaczone ambicje, zarówno względem siebie jak i swoich instytucji.

Szczegółowy program szkolenia i formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj:
https://www.eventbrite.co.uk/e/we-lead-food-polska-registration-315372627017

Szkolenie jest częścią projektu #WELeadFood finansowanego przez Europejską Wspólnotę Wiedzy i Innowacji w obszarze Żywności (EIT Food). Już dziś dołącz do sieci ekspertek i weź udział w 6-tygodniowym programie głównym, który startuje jesienią: www.eitfood.eu

WE Lead Polska - bezpłatne warsztaty Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii dla kobiet 


WE Lead Polska - bezpłatne warsztaty Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii dla kobiet