13 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022

Porządki domowe zajmują Ci zbyt wiele czasu? Skorzystaj z pomocy odkurzacza Redroad V17

Powinniśmy ułatwiać sobie życie a sprzątanie nigdy nie było łatwiejsze z czterokrotnie bardziej wydajnym odkurzaczem Redroad V17. Mniej czasu poświęconego na sprzątanie, to więcej czasu dla siebie.

Dzisiejszy świat jest pełen zajętych ludzi. Napędzani jesteśmy przez nowości, zamiast żyć własnym tempem. Sprzątanie to jedna z czynności, która potrafi przyprawić o presję i lęk, mimo tak przyziemnej czynności jaką jest i na którą trzeba poświęcić swój czas.

Przełom w odkurzaniu z Redroad V17

Redroad, dostawca inteligentnych urządzeń domowych, pracuje nad tym, by zmniejszyć ilość czasu poświęcaną na porządki domowe. Ich flagowy, bezprzewodowy i inteligentny odkurzacz V17 dokonał przełomowych rzeczy, w kwestii wydajności. Udowodniono w testach, że dzięki podwójnej szczotce rolkowej i mocnemu ssaniu, Redroad V17 jest czterokrotnie bardziej wydajny niż zwykłe odkurzacze.

Porządki domowe zajmują Ci zbyt wiele czasu? Skorzystaj z pomocy odkurzacza Redroad V17

By poprawić wydajność, V17 po raz pierwszy zastosował innowacyjną szczotkę do podłóg – szczotkę dwuwałkową. Dwie szczotki dwukrotnie pokrywają tą samą powierzchnię w tym samym czasie. Napędzane niezależnym silnikiem, obracają się w swoją stronę, aby zbierać odpady zarówno z przodu, jak i z tyłu, co jest bardziej wydajne w zbieraniu wszelkiego rodzaju odpadów. Pręt z włosiem i dwa miękkie pręty można dowolnie łączyć. Możesz złożyć po jednym do obsługi różnych rodzajów podłóg. Zmodernizowana szczotka podłogowa to znacznie skrócony czas czyszczenia.

Porządki domowe zajmują Ci zbyt wiele czasu? Skorzystaj z pomocy odkurzacza Redroad V17

Niezwykłe parametry odkurzacza Redroad V17

Mocne ssanie 155AW jest możliwe dzięki najwyższej klasy 125 000 obr./min. cyfrowemu bezszczotkowemu silnikowi lewitacji magnetycznej i opatentowanej konstrukcji kanału powietrznego.
Wiodące w branży ssanie umożliwia łatwe i dogłębne czyszczenie domu. Czas prac domowych jest oczywiście znacznie krótszy, bo odkurzasz cały dom za jednym razem.

Porządki domowe zajmują Ci zbyt wiele czasu? Skorzystaj z pomocy odkurzacza Redroad V17

Co więcej, Redroad V17 ma więcej funkcji oszczędzających czas. Bateria 2500 mAh może utrzymać odkurzacz przez 60 minut, więc nie musisz go ładować w trakcie sprzątania. Kółka są elastyczne, aby poruszać się we wszystkich kierunkach, co znacznie ułatwia czyszczenie rogów.

Redroad V17 to przełom w wydajności odkurzaczy i prawdziwa ulga w szybszym sprzątaniu. Jeden Redroad V17 w domu to więcej czasu na ważniejsze sprawy, niż porządki domowe.