fbpx
4 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021

Robot sprzątający z funkcją mopa to wymarzony odkurzacz domowy

Poznaj nową erę w domowym sprzątaniu. Xiaomi Roidmi Eve Plus to innowacyjne metody czyszczenia, które niemal redefiniują pojęcie robotów sprzątających.

Odznaczony honorowym tytułem Zaawansowanej Technologicznie Inteligentnej Stacji Zbierania Kurzu, ROIDMI EVE Plus jest jednym z najlepszych wyborów w swojej kategorii. Inteligentne zbieranie kurzu, rozpoznawanie pokoi, 30 rodzajów sensorów, ssanie i mopowanie, planowanie trasy sprzątania – wszystkie te cechy wyróżniają produkt Xiaomi na tle konkurencji.

Roboty ROIDMI EVE Plus z bazą opróżniającą, są najlepszym wyborem dla osób, które są często poza domem. Możesz spać spokojnie wiedząc, że ROIDMI EVE Plus podczas twojej nieobecności posprząta mieszkanie i to codziennie przez cały miesiąc. Za pomocą czujnika lidar czwartej generacji, robot bez problemu zeskanuje i zmapuje całe pomieszczenia, tworząc najlepszą dla niego trasę przy pomocy algorytmu SLAM z większą skutecznością od poprzednich generacji.

Inteligentne rozpoznawanie pokoi sprawia, że przy pomocy sztucznej inteligencji, ROIDMI EVE Plus jest w stanie zapisać wygląd pomieszczeń i je rozpoznawać, a przy tym łączyć czy kategoryzować, umożliwiając sprzątnie w konkretnej kolejności lub zaplanować czyszczenie wybranego pokoju. Nie trzeba się martwić o przerwy w sprzątaniu. W przypadku niskiej baterii, robot sam wróci do bazy, by się naładować, a kiedy będzie już w pełni mocy, wróci do kontynuowania sprzątania, by upewnić się, że nic nie zostało pominięte. Koniec z wjeżdżaniem pod zbyt niskie powierzchnie. Robot jest wyposażony w czujnik LDS, który automatycznie wykryje wysokość i odległość od obiektu oraz oceni, czy ROIDMI EVE Plus zmieści się pod nim.

Czytaj też:  Prezydent Grzymowicz wydał pilny apel do mieszkańców Olsztyna

Wysokiej jakości cyfrowy silnik bezszczotkowy i technologia separacji pasów w ROIDMI EVE Plus z bazą opróżniającą, gwarantują ssanie na poziomie 2700pa. To moc, która bez problemów poradzi sobie z kurzem, brudem czy włosami. Pełną kontrolę nad urządzeniem możesz sprawować ze swojego telefonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację ROIDMI/MIJIA, naciśniesz jeden przycisk i masz dostęp do przełączania trybów, sprawdzania pracy robota w czasie rzeczywistym czy kontroli nad nim. Sterowaniem głosem przy pomocy Alexy lub Asystenta Google uwalnia Twoje ręce od zajmowania się robotem i ułatwia proces sprzątania.

Pionierski generator cząstek dezodoryzujących wykorzystuje filtr HEPA i technologię aktywnego tlenu (często używaną do sterylizacji sprzętu przyśrodkowego), aby skutecznie przetwarzać odpady: sterylizować powszechne pasożyty domowe, takie jak roztocza, bakterie, w tym Escherichia coli, Candida albicans, Staphylococcus aureus, toksyczne chemikalia, takie jak amoniak, formaldehyd, benzen i TVOC oraz usuwają zapach papierosów i perfum.

Stacja opróżniania zanieczyszczeń może pomieścić do 3 litrów odpadów, co oznacza nawet do 60 dni bez wymiany pojemnika na kurz. Funkcja samosterylizacji ROIDMI Eve Plus dba o twój komfort w kwestii samoopróżniania robota.

Zobacz również: