fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021

Ford Transit w leasingu

W prowadzeniu firmy nie można sobie pozwolić na zastój i wpadki. Dlatego warto otaczać się sprawdzonymi ludźmi i niezawodnym sprzętem. Osoby zajmujące się transportem doskonale wiedzą jak istotne jest posiadanie floty niezawodnych aut. Dlatego opierają swój biznes na autach marki Ford Transit. Auta tej marki zdominowały rynek samochodów dostawczych w przeciągu ostatnich dekad. Wpływ ma na to wiele czynników, o których zaraz Ci powiemy. Chcemy również nieco szerzej opisać aspekty leasingu w Ford, czy jest on korzystny i co ma do zaoferowania leasingobiorcy?

Ford Transit

Niezawodność jest kluczową cechą zarówno dla aut osobowych jak i dostawczych. Jest to szczególnie istotne wśród samochodów, które służą do zarabiania pieniędzy. Wielu przedsiębiorców już dawno temu zorientowało się w zaletach jakie ma do zaoferowania Ford Transit. Samochody tego typu każdego roku pokonują dziesiątki tysięcy kilometrów i nie mogą zawieść.

Ford Transit stał się do tego stopniu rozpoznawalny, że jest często wykorzystywany w filmach, gdzie potrzebne są auta dostawcze, a o nazwie Transit słyszał każdy choć trochę zaznajomiony z motoryzacją.  Model Transit produkowany jest od roku 1953, więc widział sporo zmian w motoryzacji, a jest świadkiem kolejnych. Na rynku debiutuje Ford E-Transit będący pierwszym elektrycznym modelem Transita. Jednak za nim tradycyjne napędy zostaną wyparte elektrycznymi jeszcze trochę minie, więc pomówmy o teraźniejszości.

Na rynku aut z drugiej ręki najwięcej jest obecnie samochodów Ford Transit piątej i szóstej generacji. Piąta generacja auta była zbudowana od podstaw i okazała się być mocnym punktem w historii marki. Jednak najnowsza szósta generacja oferuje kierowcy jeszcze więcej możliwości. Samochód przeszedł nie tylko zmiany stylistyczne, ale również został dopasowany do współczesnych realiów.

W najnowszych pojazdach stosowane są systemy bezpieczeństwa znane z aut osobowych. Mają one duże znaczenie dla komfortu pracy kierowcy, gdyż nie tylko zmniejszają ryzyko kolizji i wypadków, ale również pomagają w codziennej jeździe. Co istotne nowy Ford Transit został wyposażony w FordPass Connect, dający dostęp do Wi-Fi. Dzięki temu można korzystać z system Live Traffic, który co 30 sekund dostarcza aktualnych informacji o natężeniu ruchu drogowego.

Czytaj też:  Jaka kara grozi za brak ubezpieczenia samochodu ciężarowego?

Niezależnie od ilości posiadanych aut, ogromne znaczenie ma również spalanie. W nowych autach marki Ford Transit stosowane są oszczędne i wydajne silniki, które zapewniają spełnianie surowych norm emisji spalin Euro 6.2. Jeżeli poszukujesz auta, które jednocześnie charakteryzuje się niska awaryjnością i niskim spalaniem to Ford Transit jest autem, którego potrzebujesz.

Leasing Ford

Pomówmy teraz chwilę o zasadach na jakich działa leasing Ford. Nikt nie lubi jak coś jest przed nim ukrywane, dlatego leasing w Ford nie zawiera żadnych kruczków i zasad pisanych małą czcionką. Jako przedsiębiorca to właśnie po leasing sięgniesz, gdyż większość nowych aut kupowanych jest właśnie w ten sposób. Jest to najlepsze rozwiązanie dla firmy, gdyż nie blokuje finansów, daje możliwość odpisania kosztów i pozwala wymienić auta po upływie ważności umowy leasingowej.

Elastyczność jest bardzo ważna w biznesie i w Fordzie to doskonale rozumieją, dlatego okres umowy leasingowej jest od 24 do 48 miesięcy. Ford współpracuje z dwoma bankami i może zasady obu leasingów nieco się różnią. Jednak najważniejsze elementy jak niska miesięczna rata czy wpłata własna od 0% są niezmienne. Ford nie podkłada kłód pod nóg z liczbą dokumentów wymaganych do przyznania leasingu. Również sama decyzja o przyznaniu leasingu może zostać wydana nawet do godziny czasu (choć zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy).

Leasing Ford Transit

Zarówno Ford Transit jak i leasing na niego czeka na Ciebie u lokalnych dealerów Ford. Jednym z bardziej znanych Dealerów Ford jest Auto-Boss, firma działająca na Śląsku oferująca wysoki standard usług i ciekawe promocje. Osoby pracujące na miejscu udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat samego auta jak i leasingu. Leasing Ford Transit czeka na ciebie! Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą na stronach Auto-Boss a my widzimy się w kolejnych artykułach.

Zobacz również: