fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021

Jedyny taki kantor w Olsztynie. Wypłaty w 5 minut, dojazd do klienta

Kantor kryptowalut Global Coins to swoisty krok naprzód na tle konkurencji. Pełna anonimowość, wypłaty w 5 minut, a nawet dojazd do klienta. Wymień waluty przyszłości – Bitcoin, Ethereum i Tether – na gotówkę.

O kryptowalutach słyszał już niemal każdy, a na pewno każdy z dostępem do Internetu. Cyfrowe waluty mogą stać się przyszłością całego systemu finansowego na świecie, a już dziś niektóre z nich, jak Bitcoin, osiągają zawrotne ceny. Raptem kilka dni temu ustanowił on swój najwyższy w historii wyniki, 1 Bitcoin przełożył się na 66,9 tys. dolarów.

Te pozytywne prognozy powinny skierować was do kantoru kryptowalut Global Coins w Olsztynie. Niezależnie od tego, czy wasza przygoda z wirtualną walutą się dopiero zaczyna, czy jesteście obeznanymi w temacie inwestorami, w Global Coins kupicie lub sprzedacie kryptowaluty różnego rodzaju. Od najpopularniejszego i najbardziej wartościowego Bitcoina, przez Ethereum, po Tether. Transakcje do 65 tys. złotych są realizowane bez weryfikacji, gotówkę otrzymacie w 5 minut, a w promieniu 50 km od Olsztyna, istnieje opcja dojazdu do klienta w razie potrzeby. Minimalną kwotą jednej transakcji w kantorze Global Coins jest 5 tys. złotych.

Czytaj też:  Dramatyczna sytuacja w ratuszu. 300 urzędników nie może już tego wytrzymać

Jedną z naczelnych funkcji kryptowalut jest anonimowość. Global Coins pozostaje wierne tym zasadom i do 15 tys. euro wszystkie transakcje pozostają anonimowe w kantorze.

Jak kupić/sprzedać kryptowaluty w kantorze Global Coins?

– Umów się z nami telefonicznie, ustalimy kurs wymiany lub cenę sprzedaży kryptowaluty. Prowizje ustalamy indywidualnie z klientem w zależności od wysokości transakcji.

Czy wymiana kryptowalut w kantorze jest legalna?

– Tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w Polsce. Do każdej wymiany wystawiamy dokument. Polskie prawo nie zabrania tego typu działalności.

Skontaktuj się z kantorem kryptowalut Global Coins w Olsztynie już dziś i zacznij swoją przygodę z inwestowaniem.

Strona internetowa.

Mail: [email protected]

Nr tel. 505 503 666

Facebok i Instagram Global Coins.

Zobacz również: