Co?Gdzie?Kiedy?

 

Filtrwanie wydarzeń

20CZE(CZE 20)17:0021(CZE 21)00:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

20CZE18:0020:00Warsztaty „Lampiony na letnie wieczory”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

20CZE20:0022:0010. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w OlsztynieKino Studyjne Awangarda 2, pl. Jana Pawła II 2/3

20CZE20:0022:00Stand- up Warmia / Tomek Kołecki & Jasiek BorkowskiNowy AnderGrant, ul.Kołobrzeska 32

21CZE08:0008:00Kurs dronowy UAVO VLOS w OlsztynieCamFLY, ul. Władysława Trylińskiego 14

21CZE15:0016:00FEST MUZA 2019MOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

21CZE(CZE 21)16:1523(CZE 23)22:00LAMPA - I Warmiński Przegląd ImproKloszart, ul. Kurta Obitza 1

21CZE(CZE 21)17:0022(CZE 22)03:00Pajama Party | OlsztynMasoneria, Kołłątaja 20

21CZE(CZE 21)18:0022(CZE 22)04:00Dubowa (W)armia w natarciu!Skolity Jezioro, Jezioro Skolickie; Skolity

21CZE20:0021:30Sierść w Galerii DOBRO / 21.06Galeria DOBRO, Stare Miasto 24/25

21CZE20:0022:0010. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w OlsztynieKino Studyjne Awangarda 2, pl. Jana Pawła II 2/3

21CZE(CZE 21)21:0022(CZE 22)03:00Oficjalne Olsztyńskie Rozpoczęcie WakacjiSumeR CLUB, ul. Kanafojskiego 8 (DS 9 KORTOWO)

21CZE(CZE 21)21:0022(CZE 22)03:30Bodacious :: Synthsarmatia 4Sarmata Pub, Skłodowskiej - Curie 28

21CZE(CZE 21)21:3022(CZE 22)00:30Mariusz Dyba akustycznieCarpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

22CZE09:0013:00Zacznij aktywne wakacje z DecathlonDecathlon Olsztyn, Doktora Stanisława Dorantta

22CZE09:0016:00Turniej BadminTime Pro

22CZE09:3016:30Ciało i technika aktorska w teatrze impro - warsztat na LampieKloszart, ul. Kurta Obitza 1

22CZE(CZE 22)11:0024(CZE 24)16:00Regaty Puchar Lata Olsztyn w klasach Optimist i L'EquipeNauticus YC Olsztyn, Sielska 38

22CZE11:0014:00Piknik z Kłobukiem nad Jeziorem DługimMiejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie, ul. Rodziewiczówny 2

22CZE(CZE 22)12:0023(CZE 23)04:00Otwarcie wakacji w Miejska Beach BarMiejska Beach Bar, Kapitańska 23F

22CZE12:0021:00Gospel Day- Festiwal RodzinyStarówka Olsztyn, stare miasto

22CZE13:0016:00Warsztaty AFRO | Zakończenie sezonu we Flowin' StyleFlowin'Style DanceStudio, Pstrowskiego 26

22CZE14:0021:00Gra terenowa „Słowiańska Noc Kupały”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

22CZE17:0019:00PANEL pt: "depresja WŚRÓD Młodzieży"

22CZE18:0020:00Tańcz Siebie™ #4 - spotkanie w ruchuHARMONIUM Studio, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 54

22CZE19:0021:00Koncert Mate.O / TUStarówka Olsztyn, stare miasto

22CZE19:3023:30Minetaur ✰ Weedcraft ✰ Neon Roses ✰ Olsztyn, LASLAS, Prosta 38

22CZE20:0023:00I Olsztyński Bieg Świętojański

22CZE(CZE 22)20:0023(CZE 23)04:00Prosecco Night i Dyskoteka Back to the 90’s HITSLago Cafe & Restaurant, Lelewela 4A

22CZE21:0021:00Fame MMA 4 w Sarmacie!Sarmata Pub, Skłodowskiej - Curie 28

22CZE(CZE 22)22:0023(CZE 23)01:00I Bieg Świętojański o Puchar Renault AlcarOśrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Żołnierska 13a

23CZE09:3017:00III edycja Mamoriału Andrzeja Biedrzyckiego

23CZE(CZE 23)11:0029(CZE 29)14:00BTB Summer Dance Camp 2019BTB Dance Agency, Ul.Nowowiejskiego 1 ( bud. INKA piętro 3)

23CZE12:0016:00Przełam rutynę w impro! Warsztat z Tadkiem na Lampie!Kloszart, ul. Kurta Obitza 1

23CZE15:0017:30Festiwal Baniek Mydlanych w Olsztynie !Stadion Stomilu Olsztyn, Piłsudskiego 69a

23CZE16:0019:00Lilla Crash Course - Kurs Salsy od PodstawLilla Salsa Academy, Pstrowskiego 26

23CZE17:3020:00Kolor Fest Olsztyn - Dzień Kolorów w Olsztynie !Stadion Stomilu Olsztyn, Piłsudskiego 69a

23CZE18:0019:00Kolory Komedii na festiwalu LAMPA w Olsztynie.

24CZE08:0011:00Projekt LATO przez Pryzmat TAŃCA i SZTUK Różnych 2019ARToffNIA, Al.Sybiraków 2

24CZE10:0014:00Bieg na 6 ton

24CZE18:0019:30Spotkanie Olsztyńskiego Klubu Literackiego

25CZE17:0019:00Warsztaty dla dzieci -tworzymy „poduchę złościuchę”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

25CZE17:3022:00HOLIday NETworkingNice Bay Wakepark & Gastrobar Olsztyn, Miła 3

25CZE19:0020:00Japoński w Olsztynie

25CZE(CZE 25)19:0026(CZE 26)00:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

25CZE20:0023:00Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

26CZE17:0018:00Kochaj, nie chowaj!Scena Staromiejska, Stare Miasto 3

26CZE17:0022:00Shisha w Miejska Beach BarMiejska Beach Bar, Kapitańska 23F

26CZE18:0020:00Nieme Środy: Cud w MediolanieMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

27CZE14:0016:00Nie taki #PR czarny – summer editionBrowar Warmia, ul. Nowowiejskiego 15

27CZE16:0018:00Warsztaty dla dzieci -tworzymy „poduchę złościuchę”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

27CZE(CZE 27)17:0028(CZE 28)00:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

27CZE19:3019:30Karaoke w Toast PubToast Pub, Pieniężnego 15

27CZE21:0023:00Olsztyn / 46. Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję 2019Muzeum Warmii i Mazur, Zamkowa 2

28CZE17:0021:00Szkolenie Spadochronowe OlsztynAeroklub Warmińsko-Mazurski, Sielska 34

28CZE17:3020:3014 Spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik OlsztynHotel Kopernik, ul. Warszawska 37

28CZE18:0021:00Roundnet na plaży - wakacyjny mini turniejPlaża Miejska Olsztyn, Plaża Miejska

28CZE(CZE 28)19:0030(CZE 30)19:003. Arena Festival film&music” - 28 do 30 czerwca 2019 r. Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Mazury w Ostródzie.Expo Mazury, OstródaKategoria wydarzenia:Festiwale

28CZE20:0023:00Tymek w Olsztynie | Koncert Premierowy "Klubowe"Nowy AnderGrant, ul.Kołobrzeska 32

28CZE21:0022:30Olsztyn / 46. Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję 2019Muzeum Warmii i Mazur, Zamkowa 2

28CZE(CZE 28)21:0029(CZE 29)00:00Koncerto KNOT & AkademiASarmata Pub, Skłodowskiej - Curie 28

28CZE22:0022:00LEVEL CHARYTATYWNIE / HOOKAH CLUBHookah club, ul. Hugona Kołłątaja 1

29CZE09:0010:00Zajęcia jogi dla kobiet w ciąży wiosna/lato 2019

29CZE12:0015:00Graduation Ceremony 2019School of Medicine University of Warmia and Mazury in Olsztyn, Warszawska 30

29CZE14:0018:00Alchemia Czucia w OlsztynieJoga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

29CZE(CZE 29)17:0030(CZE 30)03:00Flavour PartyJezioro Skanda

29CZE19:0019:00MAGICZNA NOC KUPAŁY z Erą Nowych KobietOsada Ataman - Kozackie Imprezy, kuligi, Ulica Kanarkowa 54 (nad jeziorem Żbik)

29CZE19:0022:00Wspólnota Mężczyzn w OlsztynieJoga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

29CZE21:0022:30Olsztyn / 46. Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję 2019Muzeum Warmii i Mazur, Zamkowa 2

30CZE10:0012:00#idziemydolasu OlsztynJezioro Skanda

30CZE10:0014:00IV WYPRAWA ROWEROWAPark Centralny, ul. 22 Stycznia

30CZE11:0013:00Jogowy Piknik z Harmonium StudioPark Centralny, ul. 22 Stycznia

30CZE16:0019:00Lilla Crash Course - Kurs Bachaty od PodstawLilla Salsa Academy, Pstrowskiego 26

30CZE19:0020:00Medytacja w KręguHARMONIUM Studio, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 54

30CZE20:0022:00Koncert Gospel Rain / Olsztyn / Finał Warsztatów Muzyki GospelAmfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie