Co?Gdzie?Kiedy?

 

Filtrwanie wydarzeń

05WRZ(WRZ 5)16:3019GRU(GRU 19)19:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

12WRZ(WRZ 12)16:3026GRU(GRU 26)19:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

02PAŹ(PAŹ 2)17:0018GRU(GRU 18)18:30LABORATORIUM KREATYWNOŚCIMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

09PAŹ(PAŹ 9)17:0025GRU(GRU 25)18:30LABORATORIUM KREATYWNOŚCIMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

16PAŹ12:0019:00Darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

16PAŹ17:0018:30Laboratorium KreatywnościMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

16PAŹ18:00HUICZOLE, OSTATNI STRAŻNICY PEJOTLASala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Kino

17PAŹ(PAŹ 17)17:0018(PAŹ 18)00:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

17PAŹ(PAŹ 17)17:0020(PAŹ 20)11:00Zjazd Szkół Rodzenia 2019Olsztyn

17PAŹ19:0022:00KRÓL / Olsztyn / CEiKOlsztyn CEIK, Parkowa 1

17PAŹ19:0022:00Pod Dachami Paryża - Grand Orkiestra z Odessy // OlsztynFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

17PAŹ(PAŹ 17)21:0018(PAŹ 18)05:00Olsztyńska Integracja Studencka ☆ 17.10 ☆ Czwartek ☆Olsztyn, Poland

18PAŹ(PAŹ 18)16:0019(PAŹ 19)06:00II Oficjalne Urodziny Masonerii | 18.10Masoneria, Kołłątaja 20

18PAŹ17:0017:45Skrzaty na maty - joga dla dzieciJoga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

18PAŹ17:0020:0017. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS 2019 – OlsztynMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

18PAŹ18:00ARKA NOEGOMuzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów, KnosałyKategoria wydarzenia:Wystawy artystyczne

18PAŹ19:0022:00Odlotowe Koncerty - Brazylia!Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

18PAŹ19:0021:30Gniewomir Tomczyk / ProjectGaleria Usługa Jazz Bar, ul. Stare Miasto 2

18PAŹ19:0021:00Odlotowe koncerty - BrazyliaKategoria wydarzenia:Koncerty

18PAŹ19:0021:00Koniec Świata: Wielka Trasa Stand-up Polska w OlsztynieAuditorium Maximum Olsztyn, Aleja Wojska Polskiego13

18PAŹ19:00BAJKI DLA WSZYSTKICH I DLA NIKOGOSpichlerz, Piastowska 13Kategoria wydarzenia:Muzyka

18PAŹ20:0023:00Mikołaj Trzaska SoloLAS, Prosta 38

18PAŹ(PAŹ 18)21:0019(PAŹ 19)03:00Połowinki II LO

19PAŹ09:0016:00Warsztaty pisania ikona dla osób początkujcychOlsztyn

19PAŹ(PAŹ 19)09:0020(PAŹ 20)17:00Improwizacja w biznesie i życiuOlsztyn

19PAŹ11:0018:00Żywienie i suplementacja w sportach walki Olsztyn 19.10.2019Olsztyn

19PAŹ15:0019:1517. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS 2019 – OlsztynMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

19PAŹ16:0020:00Alchemia Ruchu - Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem #OlsztynAnahaj Centrum Samoświadomości, ul. Struga 2

19PAŹ16:00GINĄCE ZAWODY: PAN GORSECIARZ NA ŻYWOSpichlerz, Piastowska 13Kategoria wydarzenia:Zawody

19PAŹ18:0023:30II Maltański Koncert Charytatywny im. ks. Juliana ŻołnierkieGazeta Olsztyńska

19PAŹ18:0020:00II Maltański Koncert CharytatywnyFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1Kategoria wydarzenia:Charytatywne,Koncerty

19PAŹ18:0020:00II Maltański Koncert Charytatywny | SopranissimoFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

19PAŹ19:0023:59Nocny Kochanek @CEiK - OlsztynCentrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul.Parkowa 1

19PAŹ(PAŹ 19)20:0020(PAŹ 20)00:05Milonga w Villa PallasVilla Pallas, Żołnierska 4

20PAŹ07:0018:00ORNETA SUPER SPRINTLotnisko Orneta, 11-130 Orneta Kategoria wydarzenia:Darmowe,Hobby,Rozrywka,Sport i rekreacja,Sporty ekstremalne,Zawody

20PAŹ07:0018:00Orneta Super SprintLotnisko Orneta, 11-130 Orneta Kategoria wydarzenia:Darmowe,Dla dzieci,Sport i rekreacja

20PAŹ08:0013:00Polska Race Hau czyli charytatywne biegi 2019Olsztyn

20PAŹ10:0011:00Niedzielna joga rodzinnaStudium Rozwoju Osobistego

20PAŹ15:0020:3017. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS 2019 – OlsztynMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

20PAŹ16:0019:00Prywatna Klinika *Premiera* - Olsztyn - 20.10.2019Auditorium Maximum Olsztyn, Aleja Wojska Polskiego13

21PAŹ16:3018:30Dzikie wyprawyLas Miejski Olsztyn

22PAŹ(PAŹ 22)19:0023(PAŹ 23)00:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

22PAŹ20:0023:00Liga Niezwykłych Standuperów w OlsztynieGaleria Sowa, ulica Zamkowa 2

22PAŹ21:0023:30Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

23PAŹ12:0019:00Darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

23PAŹ17:0018:30Laboratorium KreatywnościMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

23PAŹ19:0022:00GARY MOORE Tribute BAND/Olsztyn/SowaGaleria Sowa, ulica Zamkowa 2

24PAŹ(PAŹ 24)17:0025(PAŹ 25)00:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

24PAŹ18:00JAK POWSTAŁO JAKUBOWO?Zajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Spotkania

25PAŹ(PAŹ 25)15:0027(PAŹ 27)15:00I Jesienny Ultramaraton Warmiński Warneland ŁAŃSKŁańsk

25PAŹ(PAŹ 25)16:0027(PAŹ 27)15:00MOC łagodności – spotkanie z Ciałem i Sercem – warsztaty jogiJustyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

25PAŹ17:0017:45Skrzaty na maty - joga dla dzieciJoga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

25PAŹ(PAŹ 25)17:0027(PAŹ 27)17:00START HARCERSKI 2019 „BOHATER”Olsztyn

25PAŹ18:00ARKA NOEGOMuzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów, KnosałyKategoria wydarzenia:Wystawy artystyczne

25PAŹ19:0019:00The End of Melancholy [RU] + Support TBASarmata Pub, Skłodowskiej - Curie 28

25PAŹ19:00ORKIESTRA MAĆKA KIERZKOWSKIEGOSpichlerz, Piastowska 13Kategoria wydarzenia:Imprezy,Taniec

25PAŹ19:0021:00Odlotowe koncerty – EkwadorFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1Kategoria wydarzenia:Koncerty,Kultura i sztuka

25PAŹ19:00TO JEST MÓJ DOMEK: PRZEPYCHGaleria DOBRO, Stare Miasto 24/25Kategoria wydarzenia:Koncerty

25PAŹ19:0021:00Michał Wiśniewski Akustycznie w OlsztynieOlsztyn CEIK, Parkowa 1

25PAŹ19:0021:00Michał Wiśniewski Akustycznie w OlsztynieOlsztyn CEIK, Parkowa 1

25PAŹ20:0020:00Walne zebranie Yacht Klubu UWMAKT Olsztyn

25PAŹ20:0021:00Koncert zespołu PrzepychGaleria DOBRO, Stare Miasto 24/25

26PAŹ09:0016:00Warsztaty pisania ikona dla osób początkujcychOlsztyn

26PAŹ(PAŹ 26)09:0027(PAŹ 27)17:00Targi Rolne Zagroda 2019Expo Mazury, Grunwaldzka 55

26PAŹ10:0017:00Jak mądrze wspierać rozwój seksualny u dzieci?Studium Rozwoju Osobistego

26PAŹ16:30RECYCLING BAND / DYSKUSJA / KONCERTZajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Koncerty,Muzyka,Spotkania

26PAŹ19:0022:00Zwidy + daysdaysdays w Olsztynie / LAS / 26.10LAS, Prosta 38

26PAŹ19:0022:00Kuba Badach - Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny / OlsztynFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

27PAŹ09:0016:00Grand Prix Polski w Kartingu HalowymKormoran Tor Kartingowy, Sprzętowa 6

27PAŹ10:0011:00Niedzielna joga rodzinnaStudium Rozwoju Osobistego

27PAŹ11:00RECYCLING BAND / WARSZTATYZajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Muzyka,Warsztaty

27PAŹ17:00MODERATO - 35 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃKamienica Naujacka, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Koncerty

27PAŹ18:0020:30Steńczyk / Osiecka - koncert z piosenkami Agnieszki OsieckiejGaleria Sowa, ulica Zamkowa 2

27PAŹ19:0021:00Julia Pietrucha - FOLK it! Tour / Olsztyn 27.10Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

28PAŹ16:3018:30Dzikie wyprawyLas Miejski Olsztyn

29PAŹ18:0020:00Bez motywacji nie jadę!CRS UKIEL Bowl, ul. Kapitańska 23

29PAŹ(PAŹ 29)19:0030(PAŹ 30)00:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

29PAŹ21:0023:30Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

30PAŹ12:0019:00Darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

30PAŹ17:0018:30Laboratorium KreatywnościMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

31PAŹ01LISBabski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22