Mamry Festival

  0

  Mamry Festival to impreza muzyczna w Węgorzewie, której trzecia edycja odbędzie się w dniach 29-30 lipca 2022 roku na Plaży Mamry w Węgorzewie. Po dwuletniej covidowej przerwie Festiwal wraca już jako impreza dwudniowa i wzbogacona o nowy artystyczny wizerunek. Mamry Festival bilety na festiwal już w sprzedaży.

  KUP BILETY

  Mamry Festival 2022 artyści i line-up
  Dotychczas ogłoszeni artyści to: Smolasty, Skytech, Tribbs, Gromee, Matys, Fafaq, DJ Kuba & Neitan, Kubańczyk, Wac Toja.

  O festiwalu Mamry Festival
  Mamry Festival 2022 będzie osadzone w klimatach gier retro. Będzie można więc w przerwie między dobrą zabawą pograć w produkcje znane z dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

  KARNETY

  Dodatkowo, po raz pierwszy w historii nazywającego się kiedyś Beach Party Węgorzewo eventu, uruchomione zostanie pole namiotowe – i to bezpłatnie! Planowane są dwie sceny: pierwsza z nich – MAMRY – będzie zachęcać topowymi artystami polskiej sceny EDM, ale nie tylko, także rap, pop. Z kolei druga scena, SCENA ŚWIĘCAJTY, która ma zostać zbudowana pod namiotem, będzie skupiona na młodych, rodzimych talentach.

  Organizatorem Festiwalu jest WSSK Węgorapa. Współorganizatorem Gmina Węgorzewo i WCK.

  Data/Czas
  Data - 29/07/2022 - 30/07/2022
  Całodniowe

  Kategorie

  0 komentarzy
  Informacje zwrotne w treści
  Wyświetl wszystkie komentarze