II Ogólnopolska Konferencja Geriatryczna „Senectus”

  0

  Szanowni Państwo!
  Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że w dniach 24-25.06.2022 r. odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Geriatryczna „Senectus” organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Olsztyn.
  Geriatria stanowi dynamicznie rozwijającą się, bardzo ciekawą gałąź medycyny i wierzymy, że wiedza przekazana przez wybitnych specjalistów pozwoli poszerzyć horyzonty studentów kierunków medycznych, lekarzy, a także wszystkich zainteresowanych, w zakresie tematów tej dziedziny.

  Na konferencji zostaną poruszone zagadnienia z bardzo wielu obszarów. Gwarantujemy, że wyjątkowa dawka informacji niejednego z Państwa zaskoczy nowoczesnym obliczem geriatrii.

  Zapraszamy do śledzenia pojawiających się na wydarzeniu postów. Będziemy systematycznie dzielić się z Państwem nowymi informacjami.

  Przewidujemy konkurs abstraktów oraz certyfikaty dla uczestników zarejestrowanych.
  Wydarzenie odbędzie się online. Udział w konferencji, zarówno bierny, jak i czynny, jest bezpłatny. Rejestracja uczestników odbędzie się poprzez formularz, wkrótce udostępniony na wydarzeniu.
  Podsumowanie:
  ⏰ KIEDY? 24-25.06.2022r.
  🌍 GDZIE? Konferencja odbędzie się ONLINE – wstęp wolny!
  ✏ ZAPISY: https://forms.gle/UN1xqpfXpkux8Sdb7

  Data/Czas
  Data - 24/06/2022 - 25/06/2022
  Całodniowe

  Kategorie

  0 komentarzy
  Informacje zwrotne w treści
  Wyświetl wszystkie komentarze