Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Gwiazdo świeć, kolędo leć

21 grudnia @ 19:30 - 21:30

Zapraszamy na muzyczną podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza.

Gwiazdo świeć, kolędo leć program koncertu
W programie koncertu usłyszmy znane i uwielbiane utwory, takie jak: „Dzisiaj w Betlejem”, „Bracia patrzcie jeno”, czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Zabrzmią również przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejne oraz Ernesta Brylla w trzygłosowych opracowaniach.

KUP BILETY

Koncert grany jest nieprzerwanie od prawie trzydziestu lat również na scenach wyjazdowych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji i Hiszpanii.

Zapraszamy na świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym znajdzie się również miejsce na refleksję.

Gwiazdo świeć, kolędo leć płyta
Od 1987 roku przez cztery kolejne lata powstawały programy telewizyjne, których niepodważalny sukces zaowocował wydaniem płyty Kolędy w Teatrze Stu. Płyta ta została zrealizowana przy współpracy znakomitych polskich wykonawców: Alicji Majewskiej, Haliny Frąckowiak i Andrzeja Zauchy. Reedycja płyty z tym samym materiałem została nagrana w składzie: Olga Bończyk, Alicja Majewska i Zbigniew Wodecki.

Szczegóły

Data:
21 grudnia
Godzina:
19:30 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Auditorium Maximum Olsztyn
Aleja Wojska Polskiego13
Olsztyn, 10-292 PL
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze