Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

listopad, 2019

23LIS17:00ZINFEST / SPOTKANIE Z TWÓRCĄ FANZINA XIDEALNY MOMENTX (VEGAN/STRAIGHT EDGE)Zajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Festiwale

Więcej

Szczegóły wydarzenia

„Zin „xIDEALNY MOMENTx” powstał ponieważ chciałem się jakoś wyrazić, coś przekazać i dać coś od siebie. Spróbować stworzyć coś być może ciekawego do przeczytania, jak i miłego do oglądania. Zina oddaję do takiej studenckiej drukarni, która zresztą znajduje się w akademiku. Tam dostaję od nich już gotowe pismo – wydrukowane i złożone. Nakład wynosił na początku od 80 do 100 egzemplarzy, a ostatnie numery to 150-200. Właśnie zrobiłem pierwszy krok w stronę kolejnego numer, ale nie sądzę żeby był wcześniej niż na wiosnę 2020. Mój zin wychodzi średnio co pół roku, ale nie jakoś regularnie. Kilka słów o mnie: Myślę, że przede wszystkim muzyka i koncerty – sam się udzielam wokalnie w dwóch zespołach hc/punk (Protein oraz Easy), także to mi trochę wypełnia czas. Poza tym spędzanie czasu z Ukochaną, z moim psem oraz znajomymi. Rower, treningi tajskiego boksu, czasem jakiś film, czasem jakaś książka, wyjazdy (koncertowe i nie tylko) i na pewno dużo jedzenia i słodyczy . A ostatnio zamiłowaniem są piękne rośliny i doniczki. Jestem architektem – pracuję w Warszawie, a studia skończyłem w Krakowie. Na razie dobrze mi w tym zawodzie – nie planuję póki co większych zmian zawodowych” – Robert (xIdealny Momentx).

Zin – forma kontrkulturowego aktywizmu. Wyzwania współczesnej alternatywy, od testamentu metalowca po ekologiczny anty-kapitalizm. Wystawa i warsztaty tworzenia zinów i szablonów, nowy numer olsztyńskiej Papierówki, koncerty zespołów Cerber, Janusz Reichel & RHL Ansambl, Pulse Generation, dyskusje.

Rozkład jazdy ZINFEST:

21.11. (CZ) g. 18:00 – PAPIERÓWKA VOL. 6
22.11. (PT) g. 17:00 – WYSTAWA „DIY OR DIE!”
22.11. (PT) g. 18:00 – DYSKUSJA PT. „TESTAMENT METALOWCA”
22.11. (PT) g. 20:00 – KONCERT ZESPOŁU CERBER
23.11. (SB) g. 15:00 – WARSZTATY „WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SĄ PORONIONE – KOPIOWANIE MILE WIDZIANE”
23.11. (SB) g. 17:00 – SPOTKANIE Z TWÓRCĄ FANZINA XIDEALNY MOMENTX (VEGAN/STRAIGHT EDGE)
23.11. (SB) g. 18:00 – DYSKUSJA PT. „ARTZINY, LITERATURA I EKOLOGICZNY ANTYKAPITALIZM”
23.11. (SB) g. 20:00 – KONCERT: JANUSZ REICHEL & RHL ANSAMBL, PULSE GENERATION

Data

(Sobota) 17:00

Miejsce

Zajezdnia trolejbusowa

Knosały

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X