Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
wtorek, 18 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

wrzesień, 2019

23WRZ19:4520:45Zajęcia jogi dla początkującychJustyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Już od września zapraszam na zajęcia jogi do nowej grupy dla osób początkujących. Przyjdź – sprawdź czy joga to coś dla Ciebie, zadbaj o siebie, uwolnij się od bólu, rozluźnij ciało i umysł i po prostu poczuj się lepiej! 🙂

Codziennie zmagamy się ze stresującymi sytuacjami, żyjemy w ciągłym biegu, załatwiamy tysiące spraw. Przez to wszystko zapominamy o sobie i o tym, że czasem trzeba zwolnić tempo. Podaruj sobie ten czas, naucz się być tu i teraz, słuchaj swojego ciała i zostaw na godzinę cały świat za drzwiami.

Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy 🙂 Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.

Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie. Na zajęciach oprócz ćwiczeń fizycznych (asan) wykonujemy techniki oddechowe, elementy medytacji i relaksację – wszystko to ma na celu rozluźnienie naszego ciała i uspokojenie umysłu.

Prowadzę zajęcia jogi w nurcie vinyasa – jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.

Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych osób stawiających swoje pierwsze kroki w jodze oraz powracających na matę po dłuższej przerwie. Każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.

Kiedy i gdzie?
Centrum H&B, ul. Wilczyńskiego 25E, lokal 223 (II piętro, nad restauracją Jakubek)
Poniedziałki i środy w godzinach 19:45-20:45

Jeśli ćwiczyłaś/eś już wcześniej jogę to zapraszam do grupy średniozaawnasowanej, która ma zajęcia wcześniej od 18:30 do 19:30.

Obowiązują wcześniejsze zapisy, z tym, że w terminie 16-25 sierpnia będę niedostępna i proszę o kontakt sms lub mailowy.

Zapisy:
justyna@cilulko-dolega.pl
tel. 500534416

Więcej o zajęciach i cenach przeczytasz na mojej stronie:
http://cilulko-dolega.pl/zajecia-jogi/

Data

(Poniedziałek) 19:45 - 20:45

Miejsce

Justyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X