Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
środa, 29 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

listopad, 2019

16LIS(LIS 16)11:0017(LIS 17)18:00Warsztaty z asertywności dla kobietStudium Rozwoju Osobistego

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Ogromna jest w nas, kobietach, potrzeba warsztatu z asertywnością w roli głównej. Przedwakacyjna edycja asertywnego weekendu przyniosła uczestniczkom wiele dobrego. Do dziś „trzymamy razem” 🙂

*Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że nie zareagowałaś w żaden sposób, gdy ktoś potraktował Cię niegrzecznie? „Odebrało Ci mowę”, nie mogłaś nic „wykrztusić”? A może, przeciwnie, – zareagowałaś, ale tak agresywnie, że sama później czułaś się z tym nie w porządku?
•Czy zgadzasz się na rzeczy, których nie lubisz/nie chcesz, ponieważ masz wrażenie, że inni tego od Ciebie tego oczekują?
•Czy trudno Ci przyjąć komplement, wyrazić lub zareagować na krytykę?
•Czy mówienie o własnych potrzebach sprawia Ci trudność?
•Czy czujesz czasem, że spełniasz oczekiwania innych kosztem siebie?
Jeśli, któraś z powyższych sytuacji jest Ci bliska- zapraszam na warsztat z asertywności. Warsztat skierowany jest do kobiet, ponieważ to w wychowaniu dziewcząt stawia się częściej i mocniej nacisk na „grzeczność i posłuszeństwo”, „nie sprawianie problemów”, a w związku z tym, w dorosłym życiu kobiety, częściej mają problemy z asertywnymi reakcjami, np. na przekraczanie ich granic.
Postawa asertywna wyraża się w świadomości i poszanowaniu własnych praw przy jednoczesnym szacunku dla praw innych osób. Asertywna komunikacja polega na łagodnym, ale stanowczym i pozbawionym lęku wyrażaniu siebie…

Przez dwa dni będziemy wspólnie pracować, ucząc się budować postawę asertywną i ćwicząc asertywną komunikację.
Warsztat prowadzony będzie metodami aktywnymi, a osoby uczestniczące będą miały okazję pracować za pomocą burzy mózgów, dyskusji, w parach i grupach.

Informacje o prowadzącej:
Aleksandra Józefowska – mgr. pedagogiki na UW. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra oraz Podyplomowych Studiów z Seksuologii Klinicznej. Edukatorka seksualna i trenerka. Obecnie w trakcie kształcenia psychoterapeutycznego. Założyła i przez 16 lat koordynowała Grupę Edukatorów Seksualnych Ponton przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla różnych grup: pracuje z młodzieżą i dorosłymi ( rodzicie, kadry pedagogiczne), a także służy wsparciem psychoterapeutycznym w Bliskim Miejscu oraz W GaClinic w Warszawie.
Za pracę z młodzieżą została nominowana do tytułu Polka Roku 2006 przez magazyn Gazety Wyborczej „Wysokie Obcasy” oraz wyróżniona w magazynie ELLE. W 2019 r. za pracę z kobietami i na rzecz kobiet została uczestniczką projektu „Entuzjastki” .

To co? Widzimy się w listopadzie?
Zgłoszenia: kontakt@kartarozwojowa.pl
Info: 694-458-467
Miejsce warsztatów: Arka przy Niepodległości 85 w Olsztynie

Data

16 (Sobota) 11:00 - 17 (Niedziela) 18:00

Miejsce

Studium Rozwoju Osobistego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X