Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
10 C
Olsztyn
niedziela, 16 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

styczeń, 2020

25STY10:0017:00Warsztat fotograficzny dla początkującychOlsztyn

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Masz aparat w szafie, ale nie wiesz jak go ustawić? Co to jest ta przysłona? Po co jest ta migawka? Czy światło naprawdę jest takie ważne przy robieniu zdjęć? Masz problem z kadrowaniem? Twoje zdjęcia nie pokazują tego, co sobie założyłeś/założyłaś? Chciał(a)byś mieć lepsze wyczucie światła? Nie wykorzystujesz w pełni możliwości swojego aparatu? Fotografowanie jest Twoją pasją i chcesz to robić lepiej? Jeśli tak, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda ten warsztat?
Ten warsztat fotograficzny to cały dzień intensywnej pracy nad konkretnymi problemami uczestników. W kameralnej grupie i bardzo przyjaznej, inspirującej atmosferze profesjonalnego studia fotograficznego pracować będziemy nad podstawami fotografii. Po tych warsztatach wiele mitów i obaw przestanie Cię dręczyć i będziesz mógł/mogła fotografować w sposób kreatywny, a potem dalej samodzielnie się rozwijać.

Gdzie odbędzie się warsztat?
Pracować będziemy w profesjonalnym studio fotograficznym, gdzie uczestnicy będą mieli okazję od razu wypróbować zdobytą wiedzę. Zajęcia będą składały się z teorii i praktyki.

Będziemy też robić wspólnie zdjęcia w studio. Zrobimy fotograficzne eksperymenty, wszystko po to, żeby lepiej zrozumieć jakie wspaniałe możliwości daje nam fotografia. Będzie bardzo intensywnie, ale też twórczo i konstruktywnie.

Czego dowiesz się na warsztacie?
– jak działa aparat fotograficzny
– co to jest światło obrazie fotograficznym, i jak je wykorzystać
– co to jest migawka i przysłona
– po co są programy tematyczne w aparacie fotograficznym i jak je dobrze i skutecznie wykorzystywać
– jakie są rodzaje obiektywów i do czego one służą
– jak w pełni wykorzystywać swój sprzęt
– co poprawić w swojej fotografii, na co uważać i jakich podstawowych błędów nie popełniać
– jakie warunki musi spełniać dobra fotografia
– i wiele innych istotnych zagadnień
Siedem godzin intensywnej pracy (z przerwą obiadową) może być bardzo ważnym krokiem do tego, by zyskać śmiałość jako fotograf, zdefiniować sobie swoje mocne strony i obszary wymagające poprawy, skorzystać z doświadczenia profesjonalnego fotografa oraz innych uczestników warsztatu.

Cena i zapisy:
Koszt: 300 zł (brutto) za 6 godzin intensywnego szkolenia. Zainwestuj w siebie lub namów swojego szefa, by w Ciebie zainwestował. Możesz też podarować bliskiej osobie prezent, to jest wspaniała okazja.

Przy zapisywaniu się pobierany jest zadatek w celu rezerwacji miejsca w wys. 150 zł, pozostała kwota płatna w dniu warsztatu. Wpłata zadatku na konto: Pepolis Sp. z o.o. 52 1140 2004 0000 3102 7722 4505 z dopiskiem „Warsztat fotograficzny dla początkujących – 25.I.2020”
Przed dokonaniem wpłaty proszę sprawdzić, czy są wolne miejsca na ten warsztat, wysyłając mail na adres: kontakt@lukaszpepol.pl.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się odpowiednia liczba chętnych uczestników, wtedy zadatek zostanie zwrócony.

Miejsce:
Olsztyn, studio fotograficzne Łukasz Pepol Fotografia, ul. Stare Miasto 11/16 m.27

Czas:
25.I.2020 godz. 10:00 – 17:00 (z przerwą na obiad – niewliczony w cenę warsztatu)

Prowadzący:
Łukasz Pepol, zawodowy fotograf pracujący na rynku olsztyńskim i ogólnopolskim od 2009 roku. Absolwent Warszawskiej Szkoły Fotografii. Znany jako fotograf Zatorza, autor licznych wystaw i laureat konkursów fotograficznych. Specjalizuje się w fotografii portretowej i produktowej. Realizował sesje fotograficzne m.in. dla: Pako Lorente, Jutrzenka, Mazurskie Miody, Obram – A Tetra Pak company, Niczuk Metal, Wenglorz, Yetico, Polyend, Radio Olsztyn, Teatr Nowy w Olsztynie sesje zespołów muzycznych (Shannon, Enej, Royal String Quartet) oraz osób znanych ze świata: sportu, polityki, kultury i biznesu. Autor realizował liczne sesje wizerunkowe do kampanii wyborczych i do celów biznesowych. Jego realizacje można obejrzeć na stronie:
www.lukaszpepol.pl
mail: kontakt@lukaszpepol.pl

Data

(Sobota) 10:00 - 17:00

Miejsce

Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X