Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
niedziela, 19 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

sierpień, 2019

31SIE01WRZWAMA Ladies Open 2019 - Tenisowy Turniej Kobiet

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Trzeci rok z rzędu w stolicy Warmii i Mazur przeżyjemy święto tenisa ziemnego, podczas którego to Panie będą grały pierwsze skrzypce. Pierwsza, premierowa edycja turnieju pokazała, że w Olsztynie jest wielka potrzeba na turniej tenisowy z prawdziwego zdarzenia. Natomiast zeszłoroczna impreza okazała się wielkim sukcesem, nie tylko organizacyjnym, ale także frekwencyjnym. To wszystko wskazuje, iż na Warmii i Mazurach turniej tenisowy, szczególnie dla Pań, jest imprezą, na którą tenisistki czekają okrągły rok.

W każdym roku robimy krok w przód. Nie inaczej jest i teraz, kiedy to rozszerzamy zasięg turnieju na całą Polskę. Chcemy, aby o świetnej imprezie w Olsztynie dowiedziało się jeszcze więcej sympatyków tenisa ziemnego. Pierwszeństwo zapisów będą miały oczywiście panie z naszego regionu, ale nie zamykamy się na nowe rakiety i miejmy nadzieję, turniej nabierze ogólnopolskiego charakteru.

WAMA Ladies Open, to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności sportowych, ale także integracja środowiska tenisowego oraz nawiązanie relacji przyjacielskich. To także duże emocje i widowiskowość, która przyciąga wielu sympatyków. Podczas turnieju spotykają się zarówno uczestniczki, ich rodziny, a także trenerzy, działacze sportowi i sympatycy tenisa. To doskonałe podłoże do tego, aby wspólnie rozmawiać o tenisie i pasjach związanych z białym sportem.

ORGANIZATOR: KS Budowlani Olsztyn
PARTNERZY: Miasto Olsztyn, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy
SPONSOR STRATEGICZNY: Szkłoland,
SPONSORZY GŁÓWNI: Łańsk, Dabro Geodezja, Indykpol, MPEC, Mazurek Premium Cars, Ziaja
SPONSORZY WSPIERAJĄCY: Animal Pharma

INFORMACJE OGÓLNE:
ROZGRYWKI: Gra pojedyncza, gra podwójna (pary dobierane), turniej pocieszenia o tytuł Szkłolandu

FORMUŁA GIER: Każde rozgrywki będą toczyły się systemem pucharowym. Gramy 2 sety od 2:2. Jeśli będzie 1:1 w setach, rozgrywamy super tie-break do 10.

WPISOWE:: (w trakcie ustalania)

ZGŁOSZENIA: (w trakcie ustalania)

REGULAMIN TURNIEJU: http://tenisolsztyn.pl/zasady/

NAGRODY: Przygotowaliśmy pakiet startowy dla każdej startującej, czyli zestaw gadżetów i upominków. Każda uczestniczka otrzyma także medal.

30.08.2019, o godzinie 20:00 nastąpi losowanie drabinki gry pojedynczej

Data

Sierpień 31 (Sobota) 09:00 - Wrzesień 1 (Niedziela) 18:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X